Jump to content
Българският форум за музиканти

Китара

Китари, ефекти, усилватели и всичко, което вълнува китаристите.


Пишете на кирилица!

Използването на кирилица при писане тук е задължително!!!


Подфоруми

  1. Хай-енд

    Обсъждане на инструменти и апаратура от висок клас, както и теми за напреднали китаристи.

    1.1k
    Мнения
  2. 7, 8, 9 - струнни китари и баритони

    Китари, апаратура и аксесоари за ниски строеве.

    968
    Мнения

Има 7576 теми в този форум

    • 18 отговора
    • 3.4k прегледа
    • 18 отговора
    • 5.8k прегледа
  1. High/mid/low 1 2

    • 18 отговора
    • 4.1k прегледа
  2. Marshall Avt Tribute Series 1 2

    • 18 отговора
    • 3.8k прегледа
    • 18 отговора
    • 3.6k прегледа
    • 18 отговора
    • 2.8k прегледа
  3. Emg Vs. Select By Emg 1 2

    • 18 отговора
    • 4.9k прегледа
  4. Новото ми ампче 1 2

    • 18 отговора
    • 5k прегледа
  5. Metal Core или Dimebag Distortion 1 2

    • 18 отговора
    • 4.5k прегледа
  6. Китари в самолет 1 2

    • 18 отговора
    • 7.2k прегледа
    • 18 отговора
    • 4k прегледа
    • 18 отговора
    • 4.8k прегледа
  7. КИТАРИ в Rising Force 1 2

    • 18 отговора
    • 6.7k прегледа
  8. Доживяхме! 1 2

    • 18 отговора
    • 3.5k прегледа
  9. Китарен "риг" 1 2

    • 18 отговора
    • 3.9k прегледа
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.