Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

Толкова отдавна не съм влизал във форума, че докато се изфукам с новата лопата, тя станала на година и половина...  :slap:  Все пак, ето какво си взех за предния ми рожден ден:

 

zwzsjf5wfzdkyw3hhfg0.jpg

 

Fender American Special Telecaster

 

Снимката не е моя, съжалявам - телефонът ми снима ужасно, за това ползвам такава от интернет (за съжаление и цената не е такава...)

 

Убийствено удобен инструмент със смазващ саунд! Колкото и невероятно да звучи, за под 900 EUR получаваш страхотен американски Fender! Няма да се впускам в подробности, само ще кажа, че Texas Special адаптерите са истиско бижу.  :godbless: 

Държа я основно в drop-D и в редки случаи стандартна E настройка. Освен, че чисто звучи супер и в трите позиции, с малко повечко гейн, бридж адаптера си звучи доволно метъл. Абе да ми е жива и здрава, дет се вика.  :rolleyes: 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

35j05uc.jpg

Hamer Vecter 1998 г. (Les Paul Studio pickups )

И аз да се похваля с моята красавица. Имам си я от доста време вече и е най-удобният инструмент за мен!

Редактирано от go6o0802
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъпгрейднах си Страта! Почти нищо не остана от оригиналния хардуер и електрониката! Изключително съм доволен от резултата, а и от това, че сам си направих част от него :))

ПС: сори за големия размер на снимките!St11.jpgSt7.jpgSt12.jpgSt10.jpgSt9.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам, отиват директно в olx, така че по-добре ги поствай в базара...

Редактирано от jabs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога да ги очакваме в OLX? :>

Поне струните им намести в нътовете и струнниците, колкото за снимката преди да ги разкараш.

Редактирано от G.Varbanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера колегата Jim-ph се фука какво продава ли?  В смисъл за втори път виждам фукня с нещо, което го има за продан в базара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз ги свиря така или иначе, и са мои. И се изфукам с моите инструменти. А като продажба - при всеки инструменти са в движение, така или иначе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jim-ph, знам че си добър музикант, също така знам, че тези китари са доста по-хубави от нови за същите пари. Няма нищо лошо в препродажбата на китари, особено ако са качествени. Евала намерил си бизнес. Но да ги слагаш 5 еднакви в Фукня при положение, че до преди месец плюеше Les Paul китарите и тръбеше, че друго освен Fender не съществува... и 15 мин по-късно да ги видим всичките наредени базари и OLX-и, те прави да изглеждаш като дребен тарикат. Няколко човека, включително и аз щяхме да купим на момента, ако не бяха тези твои селски постъпки. 

 

Успех с препродажбите! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.