Jump to content
Българският форум за музиканти

Искам да си изтрия акаунта във форума.


Recommended Posts

Да ве, интересно в този форум няма опция за отказване ако човек реши. Веднъж като се регистрираш и край. .... или така ми се струва..... :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Обречен си ! Това е за цял живот. Все едно да си отрежеш карабината , и после да кажеш " не искам да съм обрязан". Вече си посветен. Ти да си чул някой да напусне мафията ей така - "ами отказвам се"?.... Не става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е! Няма, бивш президент, бивш полицай, бивш циганин ... и бивш музикант :cheers2::greenangel:

Аз например не карам Рено от три години, но акаунта във форума на Рено си ми седи! Даже чат - пат навестявам народа да видя до къде е стигнал в дилемата "какви всесезонни гуми до 100 лв. да си купя" :godbless: почти като нашата любима тема "Най-добрата китара до 300 лв." ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:godbless: Затова човек трябва да мисли преди да каже нещо. Казана дума - хвърлен камък. По-добре голям залък лапни, но голяма дума не казвай. :cheers2: Тези форуми са като досиета, но остават открити за цял живот, освен ако не съботираме(взривиме) хостинга. :greenangel:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

 

Така е! Няма, бивш президент, бивш полицай, бивш циганин ... и бивш музикант :rockon::wallbash:

...

 

Има бивши музиканти и то много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами! То е като бензина но не е имало кой да им драсне клечката :) Пък ако са наистина "бивши" - толкова са били и музиканти... кръвта вода не става, вълка, козината, ярето.... :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алекс, пиши на Рафо едно ЛС и изложи доводите си за триенето на профила ти. До ден днешен изтрит профил няма. Можеш да сложиш безумна парола на този си профил като преди това смениш мейла вътре и така да го заличиш. Просто ще те има, но няма да можеш да влезеш вътре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ :):cheers:

Жестоко, извинявам се, много ми е смешно... :rocker:

Значи не може да се заличи акаунт, а ако ми хрумне да се откажа от дрогата, наречена "форум", трябва да си самошифровам достъпа по такъв непредсказуем начин, че да се самоизлъжа!?!

Мания!! (не мафия... :rockon: ) :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А кому е нужно да се трие профил в края на краищата, ако искаме , можем просто да спрем да влизаме. Хиляди хора хора вече са го направили без усложнения :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно, защото ако си писал в теми, след като ти изтрият акаунта, тези теми ще изглеждат нелогични.

Или за да се трупа потребителския номер. :punk_guitar:

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акаунт не може(не бива) да се изтрие поради "Integrity violation" причини - логически и физически. Но пък има опция даден акаунт да бъде БЛОКИРАН, при това перманентно. Въпросът е дали това е идеята ? :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E, как да не може да се изтрие? Толкова изтрити потребители са ми пращали ЛС-та, които все още мога да прочета - просто подателят е "изтрит потребител" :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.