Jump to content
Българският форум за музиканти

Фукня


fracture

Recommended Posts

  • Отговори 1.7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

:offtopic-001: Да попитам,защо Рикенбергерите (или както се пише)са толкова скъпи?

 

 

Ами качество + екстри (стерео изход, 2 тръс рода)

(според мен)

и имидж

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е Пълдин със сигурност и не му знам произхода :icon_shithappens: . Обаче знам ,че тежи 6,2 кг и има убииствен звук. :greenangel: :greenangel:

На главата на грифа пише C.E.Tinner.

П.П. Ако някой има инфо за тая талпа, нека драсне едно Л.С.

Редактирано от agrogrind
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееее, Цецо пак изби рибата! Благородно завиждам. Със здраве да си го ползваш. Ако се случи да си в София с баса, обади се да направим една проба. Аз ще предоставя един друг Precision и малко ефекти.

 

ПП: Ако си в София без баса, пак се обади да пием бира.

Редактирано от blr
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С вашите покупки ще ме вкарате в грях, ей! От една камара време душа по пресижъни! agrogrind, не е Пълдин или Орфей 100%. Те никога не са правили нек-тру басове по мои сведения. :) Марката, която е изписана върху баса е незнайна дори на гугъл. Може да е някакво поръчково решение, което в крайна сметка ти е паднало в ръчичките. Честито на "гордите татковци" на тез две рожби. Със здраве да ги "разплаквате"! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре не е на добре- тялото на Фулъртъна ми се виждаше с много груби ръбове и го поразлобих- squier inside!!! Грифът е 6: дата, печат на J.Torres, адапторите, потенциометрите и струнника са съответстващи на периода, но плочката и ръбовете ме осъмниха и като го отворих- изненада: тялото е от Squire или най-много от мексикански Фендър реколта 97. Май ще си пътува обратно за UК, в момента се псуваме с малоумника, който ми го продаде за 100% оригинален! Направо съм бесен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От какво дърво би трябвало да е тялото по спецификация? Защо не го занесеш на някой от добрите лютиери във вашия град да погледне дървото в neck pocket-а.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре не е на добре- тялото на Фулъртъна ми се виждаше с много груби ръбове и го поразлобих- squier inside!!! Грифът е 6: дата, печат на J.Torres, адапторите, потенциометрите и струнника са съответстващи на периода, но плочката и ръбовете ме осъмниха и като го отворих- изненада: тялото е от Squire или най-много от мексикански Фендър реколта 97. Май ще си пътува обратно за UК, в момента се псуваме с малоумника, който ми го продаде за 100% оригинален! Направо съм бесен.

Това е честа практика,даже наскоро щях и аз да се опаря,но добре че помолих за помощ в strat-talk.com.Веднага разпознаха скуайърско тяло в американски фендер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.