Jump to content
Българският форум за музиканти

Фукня


fracture

Recommended Posts

Да ти кажа мислех да ги претегля, но нямам везна, а мерака ми беше голям и ги монтирах, а вече ме мързи да ги махам :D По спецификация ги дават с 30% по-леки от Gotoh. има си разлика дори на ръчно мерене, не ми решиха проблема изцяло, но не съжалявам изобщо, ключовете са супер.Сега измерих старите- 420 грама...Новите трябва да са 297 някъде.

Редактирано от johniebgood
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравейте на всички от раздела ( ФУКНЯ ) :) :) :)

Е реших и аз да се........ с новата ми китарка от преди 2 мес.Направо съм се влюбил в нея,Като се има във предвид,че досега бях с STAGG.

Eто и една фото- сесийка на вилата http://ste1977.snimka.bg/daily/novata-mi-lyubovnica.572954.22506855

 

:dance::yahoo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Их бее...кармазъ рулз! thumbs_up.gif

 

 

кармазъ...ама как звучи....класика.

За 2 мес.успях да свиря на два континента с нея ( красавицата ми )

HAMMER не е много известна марка в БГ.но за протокола ...Gary Moore за облошка на един от албумите си , е с такава марка китара.

Най интерестното в цялата история е,че китарата си я взех от USA а произвотсвото и е INDONESIA ...хахаах Но няма значение от къде е , важното е как звучи.:music336:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От вчера вече цепя стотните с това:

 

207261.jpg

 

:metalist:

 

Лек оффтопик: Някой случайно да знае с какво деление/стъпка по отношение на тоновете са светодиодите на дисплея на това животно? В смисъл, ако искам да се настроя малко изчанчено (1/4 тон надолу/нагоре например), как да се ориентирам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Данчо,

Честито за тунера! Откъде го взе и на каква цена, не съм виждал у нас да се продава този тунер.

 

ПП: Деленията би трябвало да са 10 цента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еее честито за акустичният БАС,колегата е прав за мартеницата :) :) :)

Ако може даи някакъв линк за модела :)

 

Мерси, мерси още не мога да му се нарадвам.

Тук има цялото инфо,

за басчето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Данчо,

Честито за тунера! Откъде го взе и на каква цена, не съм виждал у нас да се продава този тунер.

 

ПП: Деленията би трябвало да са 10 цента.

 

Благодаря - звучи абсолютно логично, ама няма кой да помисли малко!... :thumbs_up:

 

Взех го от тук: http://www.thomann.de/de/korg_pitchblack.htm Цена:

Цена: ~135 лв.

Редактирано от yordaniy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

От вчера вече цепя стотните с това:

 

207261.jpg

 

:metalist:

 

Лек оффтопик: Някой случайно да знае с какво деление/стъпка по отношение на тоновете са светодиодите на дисплея на това животно? В смисъл, ако искам да се настроя малко изчанчено (1/4 тон надолу/нагоре например), как да се ориентирам?

 

точността е 1/10 за разлика от Boss TU-2 (2/10 или 3/10.. не съм сигурен)

но деленията май трябва да ги сметнеш ..

Редактирано от ste.bel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Днес на крака удома пристигна ето този мушморок:

 

bigStudio6.jpg

 

Конструкция - Neck-Thru с Ultra Access(това дълбоко изрязване на долния рог, което дава достъп до дясната ви тазобедрена става). :greenangel:

Тяло - "крилата" са от махагон и леко отгоре лежи топ от бубинга.

Гриф - мултиламинат от клен и орех.

Фретборд - палисандър.

Pickups - EMG-45HZ

Мензура - 35"

 

Дотук А/Б тестовете показват много отчетлив тон на всяка една струна и прекрасен ръмжащ глас, който пълни тихата ми душица. Нямам търпение да го настъпя в приличен час през MXR М80-ката, за да чуя и как реве. :butcher: Басът е доста компактен и от масивно дръвце. Пожелавам успех и щастливи мигове на съседите ми.

 

За цялото "зло дело" по доставката на този бас имат заслуга едни симпатяги - Telesound Bulgaria, които ще пият много вино скоро. :)

 

Поздрави,

Вик

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.