Jump to content
Българският форум за музиканти

Фукня


fracture

Recommended Posts

Радвам се, че ти харесва и е станало добре. Ще го пишем, че живее втори живот басчето :thumbs_up:

Аз също съм доволен от Jazz Bass-a. Грифът е много бърз и ми е кеф даже и технически упражнения да свиря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Аз докато се похваля и вече съм сменил нещата и този път бързам :(

 

(извинявам се на фотограите за прегарянето, ама не ми се занимава със снимки в момента - даже и за тази едва намерих сили :thumbs_up: )

 

BASS-NU.jpg

 

Много съм учуден какви неща прави баса, дори със струни, над 10 години - същинска машина, че даже и тежи изненадващо много и други работи :crying:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

^Благодаря :)

Честно казано, писна ми да разнасям разни тулупи (аз съм класик и си падам по големи и тежки китари ;) ) - Стария ми Фендер, заедно с bлай-кейса тежеше 17.5кг...

...та изобщо не ме интересува колко е красив и коло добре ми стои ;)

 

Освен това ми се очертават пътувания със самолет насам-натам, та този бас (който е с дълга мензура - 34", но дължината му е като на китара) може да се вкара направо в отделението над седалката, а и не само :hysterical: и т.н.

 

Смятам тези дни да взема едни струни и ще запиша нещо весело ;)

Редактирано от ...taka li e? - a taka.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Честитутки и от мен, колега! :hysterical:

Очакваме да чуем включване с новата машинка и пожелания за повече концерти с него, а също така и парички за нещо още по-добро! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свилене, честита да е томахавката(не я наричам брадва поради компактния размер) :Piano: Да го сцепиш със здраве!

 

Данчо, ти си лош човек! СЕРИОЗНО! ЛОШ! Пък и китарист! :dance: Ама какво да те прави човек... Честито и на теб! :crying:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не удържах на една стара мечта и се приближих драстично до нея :

 

от няколко дни съм собственик на един любопитен Fender - копие, произведено по поръчка в САЩ, материалите и електрониката са оригинални, доколкото разбрах - грифът е от пресижън - вижда се на главата надпис "presicion", докато тялото и адаптерите са от джазз бас. Басът е правен за известен български басист и събира двете най-известни бас звучения в себе си доста убедително. Дойде от Гео от Каварна в оригинален исторически куфар на Fender :)

 

019513311.jpg

019513298.jpg

019513282.jpg

019513279.jpg

019513288.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, на батя новото фретлесченце:

 

BF-10033.jpg

 

Сега малко не мога да говоря - като се върна от моренце, ще опитам пак :o

 

Иначе, основните виновници са няколко - Джако (и Пасториъс, и Джексън), fildi, johniebgood, Елтън Джон, Достоевски, Стив Бейли, аз и всичките, и другите, и тех, и може би, най-вече - глобалното затопляне :thumbs_up:

 

П.П.:

Да, 7 са :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, посъбрали се тояжки тук! Айде, да са ви честити на всички! :)

 

Вяра, на мен едно пиленце ми каза, че и ти има с какво да се похвалиш, м? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свилене, честита лопата! За зимата ще върши идеална работа за ринене на сняг. Все пак е дебела.

 

Вяра има, ама се скатава. Абе големи джазмени сте у форума бе. Всеки се натиска на бас без прагове. брех... :lol::yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахааа бре кое ли ще е тва словоохотливо пиленце!!! хахаха

Имам да... голяма радост настана в дома ми така да се каже, още не мога да повярвам на жеста и вниманието.

Освен това, чакам и един чужбински щъркел съвсем скоро.

Обещавам да пиша по-подробно, придружено със звук и картина :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.