Jump to content
Българският форум за музиканти

Пушка за изключително грозен дивеч или новите приключения на Юзбаши


Recommended Posts

Много скучна група. Сдават багажа. Не знаех, че преди са се казвали Импулс. Нямат нищо общо. Тия тука са некви скучари, само вокала им е по-млад, ма за какво е с тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я...това кога е било (събора на комунягите)...група Торнадо с Иван-гъза на барабани е една добра комбинация :headbang::pray::):help:

Чудя се с колко ли ги е завлякъл...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Едно уточнение: Мястото на случката - 1во студио на БНР. Юз влита в апаратната на втория етаж барабар с "вратата и три реда тухли" и започва да вика по екипа на студиото.

А оригиналната фраза гласи следното: "Абе пичове, к'во стаа бе?! Аз долу ломим ЧЕТВЪРТОЛИ, ПЕТОЛИ и нищо не се чува..." :thumbs_up:

Изобщо - Бай Иван RULEZZZZZZ!!!!

Редактирано от BREAKDOWN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

170932.jpg

Пет рок банди идват в Перник за July Morning Fest 2010, който ще се проведе тази година на стадион "Миньор".

 

Организаторите NFM AGENCY канят всички любители на рока на 30 юни от 23:00 ч. да посрещнат заедно утрото на 1 юли. Специално от Дания ще долети групата Pretty Maids. Другите участници са Атланик, Bg rock и Ватикана.

 

Билети могат да се намерят на касите на Общините Перник, Кюстендил, Дупница, Благоевград както и на касите на Стадион "Миньор" и на касите на НДК .

 

Цена на билетите (предварителна продажба) -20 лв

Цена на Билетите в деня на концерта-25 лв

... източник pernik.com

 

Накратко: Датската хардрок легенда Pretty Maids дори не подозира за концерта. Останалите групи също! По информация от сигурни източници Юз е усвоил е кинти от пернишката община (най-вероятно по могъщата кешбек схема) и сега обикаля пернишки фирми и крънка пари за спонсорство. Въпросът е сега дали и този път на юз ще му се размине, или ще се сбълска с коравата пернишка душевност, защото пред винкело всички сме равни...

Познайте дали ще има концерт :hysterical:

 

А ако някой иска да помогне на "организатора" може да се включи в тази facebook група...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахахаха, е, неее!!! Тоя няма спирка, просто...

 

Ама народното поверие гласи, че ако излезеш късно вечер от пернишка дискотека и гледаш достатъчно дълго време звездите, кръвта от носа ти ще спре да тече ... :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пет рок банди идват .......Специално от Дания ще долети групата Pretty Maids. Другите участници са Атланик, Bg rock и Ватикана.

Не разбрах сега, 5 банди. Аз виждам четири освен ако Дания не е банда...... :girl_witch::greenball:;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата снимка която Гугъл ми подаде, като написах Иван Лазаров.

Е, това разбира се е нелепа случайност.Човека си е много коректен. :girl_witch:

 

ivan_lazarov-yuzbashi.jpg

 

И не забравяйте: Докато има балъци, ще има и тарикати!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е т'ва да се ебаваш с Перник... искат се много здрави топки. Жив и здрав да е човекът, ама скоро ще гледаме некролози из Люлин и Мошино.

 

Чуку'иииииии!

 

:godbless::) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Какво е станало с моя "роден" град Дупница, че не съм чул?

 

Иначе веднъж и аз бях на един мега рок-концерт на Атлантик и БГ рок (а трябваше и Ахат, Сигнал, Ренегат и още кой там не помня), та това ми е досегът с този виден промоутър :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.