Jump to content
Българският форум за музиканти


nazgul

Recommended Posts

По-добре да няма шум. :D

Не знам за гари Муур, но в моя случай шумът е много силен, примесен е с виене като от микрофония и драстично осакатява звука (най-вече палм мютинга). :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

По-добре да няма шум. :blink:

Не знам за гари Муур, но в моя случай шумът е много силен, примесен е с виене като от микрофония и драстично осакатява звука (най-вече палм мютинга). :wall:

сори за поредния отговор

 

продай си китарата и намери по скъпа

почни от тук. :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Nalbantov, няма ли да коментираш това, което писах по-горе!? Кажи ти кво мислиш. С общи усилия ще стигнем до истината :greenball:

Редактирано от AXE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Nalbantov, няма ли да коментираш това, което писах по-горе!? Кажи ти кво мислиш. С общи усилия ще стигнем до истината :blink:

шуми, според мен няма какво да се коментира, просто шуми. Ако сложа китарния процесор преди тва /говоря за диджитека ми/ и услия нивото е малко по-добре, но при чист запис дето го прослушвам и няма шум , и няма откъде :greenball: , после да вкарва начи кво е заключението........ за блус - евала ама за повече дистер :P

 

китарния ми процесор не звучи така истински ама па тоя шум, е , извиняям се. Аз слагам само симулация на кубе и ревърби и дилеи, др не вкарвам, щото шума е ужасен. Какъв DI box при положение, че минавам през компресор и spdif и звука е 10х, нема шум ама грам......... ръгна някой софтуерен процесор и ше умра от шум. No thanks. :ph34r:

Редактирано от peshoy2k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре да няма шум. :)

Не знам за гари Муур, но в моя случай шумът е много силен, примесен е с виене като от микрофония и драстично осакатява звука (най-вече палм мютинга).  :wall:

сори за поредния отговор

 

продай си китарата и намери по скъпа

почни от тук. :)

Хехе, айде още веднъж: шум има и без да е включена китара в компа.

Казваме го за 65-ти път.

Дори да си с Custom made Gibson, със специално навивани адаптери, пак ще имаш шум, защото той не е от китарата или кабелите, а от софтуера.

Иначе за моите дъски ще ти кажа, че доскоро биваха включвани в DOD Death Metal (при него гейнът е на МАХ) и след DOD-то сигналът влизаше в старо като света кубе Vermona (гейнът пак на МАХ) и нямаше ни шум, ни виене ;)

А звукът къртеше миффки.

О! И замалко да забравя - без нойз гейт (никога не съм имал хардуерен) ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре да няма шум. :)

Не знам за гари Муур, но в моя случай шумът е много силен, примесен е с виене като от микрофония и драстично осакатява звука (най-вече палм мютинга).  :wall:

сори за поредния отговор

 

продай си китарата и намери по скъпа

почни от тук. :)

Хехе, айде още веднъж: шум има и без да е включена китара в компа.

Казваме го за 65-ти път.

Дори да си с Custom made Gibson, със специално навивани адаптери, пак ще имаш шум, защото той не е от китарата или кабелите, а от софтуера.

Иначе за моите дъски ще ти кажа, че доскоро биваха включвани в DOD Death Metal (при него гейнът е на МАХ) и след DOD-то сигналът влизаше в старо като света кубе Vermona (гейнът пак на МАХ) и нямаше ни шум, ни виене ;)

А звукът къртеше миффки.

О! И замалко да забравя - без нойз гейт (никога не съм имал хардуерен) ;)

незнам. оправяй се!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А...баси шибания риг да ви кажа чесно мен шума не ми е кои знае колко

свиря си прилично искарвам брутален звук ..хватката маи е като намалих оутпута и инпута тогава шима намалява и за овели4иш ползваш миксера в моя слу4ей на креатив:headbang:)иначе моето мнение е че колкото повече си бласкаме главите с тоя риг толкова повече се отдалечаваме от истината ....

 

 

 

....аве за без пари става:headbang:) :metalist::metalist::metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

последните две не заместват ГРига :metalist: Все пак са само ефекти....GForce-a имаше и май некъв отвратителен дист в него....ама наистина отвратен....за сметка на това дилей, ривърб и корусите са стряскащи направо - изключително добри....:metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aм те тез G-Major и G-Force май нямат симулация на ампове. :think:

Нямат да...то не им е това идеята между другото. Основната им функция е "ефект-процесор"-и....

Г-Форса има некъв драйв ама е доста гаден... и самите те не препоръчват да е използва като full-featured преамп :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.