Jump to content
Българският форум за музиканти


Black Bird

Recommended Posts

така, всичко си записвам в кюбейз, като изключим барабаните, които ги импортвам от гитар про като миди, нагласил съм си силата на звука на всички тракове и като пусна "плей" в самата програма всичко си е като хората, но като миксирам всичко без значение дали е wav или mp3 се чува само китарата на практика, барабаните ги има със сигурност, но са 5 нива по-ниско отколкото трябва да бъдат,

 

предполагам е нещо в настройките, но не занм къде да пипна, благодаря ви предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Увери се, че като експортваш експортваш целия микс. При експорта имаш опции да експортваш отделни тракове или само подгрупи. Може по някаква причина да експортваш само трака на китарата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи тука ми дадоха 1 диск Кюбейс 3 обаче се оказа че има 3 туториала вътре които тръгват заедно с аутоплейа иначе като отворя папката има един файл на големина 121 мегабайта.Това ли е програмата,и ми пише Try before buy...мисля че нещо е прецакано,а?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха, точно try before bye е мотото на вече бившите H20, благодарение на които има много "безплатни" програми из ОНЕЗИ сайтове. Надявам се ме разбра.

Както каза Fender_str, инсталирай смело :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха, точно try before bye е мотото на вече бившите H20, благодарение на които има много "безплатни" програми из ОНЕЗИ сайтове. Надявам се ме разбра.

Както каза Fender_str, инсталирай смело :)

 

получи се хаха

Поздрави!

ПС:

Остава сега да си купя 1 миди клавиатурка и ще съм екстра

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кракването представлява инсталирането на виртуална флашка, посредством която може да се зареди пробната версия на програмата.Това "кракване" става още в процеса на инсталацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия емулатори,специално за sx3 много ми бавеха компа,бих ти препоръчал да ползваш рийпър,но след като деинсталираш dongle емулатора.Ако имаш проблеми със скоростта де...Най-добре е с легален софт,ама 600 евро.../cubase5/... :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия емулатори,специално за sx3 много ми бавеха компа,бих ти препоръчал да ползваш рийпър,но след като деинсталираш dongle емулатора.Ако имаш проблеми със скоростта де...Най-добре е с легален софт,ама 600 евро.../cubase5/... :rockon:

 

Ахам...аз имам и рийпър но досега не съм джъткал с него,а за кюбейс за сега всичко изглежда нормално ми се струва : )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, доста дълго време ползвах 3 версия на въпросния софт. След инсталацията на виртуалната флашка не забелязах абсолютно никакво забавяне на pc- то . Ако все пак при вас го има този проблем може да скочите 2 нива по-нагоре с инсталацията на cubase 5.1 , която се намира "тук-там"

Във въпросната 5 версия липсва "синьото петно" в десния край на десктопа. Успех,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, мисля че проблема който имате се сътои в това че китарата ви е реално аудио а барабаните остават на миди канал със звука от wavetable-то на музикалната ви карта. Пробвайте на канала на който ползвате ударните (предполагам 10-ти) да назначите някой VST plug-in за да може да се експортира реален звук . С две думи- при export audio mixdown се експортира само аудио канали. Успех,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.