Jump to content
Българският форум за музиканти

Забавна простотия


Recommended Posts

10330367_10201726802682270_4446512942418

 

 От къде сте, попитал един англичанин, посетител в норвежки ресторант, музиканти, които имали подобни тетрадки и естествено пеели на "английски" . От България, отвърнали те. Удивително, не съм и предполагал, колко си приличат нашите два езика. Дори разбрах няколко думи ... Това не е виц

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Finally!!!

Ето и предхождащия дръм батъла разговор с тях:


 
Понеже се оказа, че някои хора не са гледали т.нар. "More Cowbell" скеч на SNL и заради това им е убягнало половината смешно от горните два клипа, пускам и това наистина култово видео:
http://vimeo.com/24403773

П.П. Водещият на дръм батъл предаването Jimmy Fallon участва и в "стария" клип, където свири на барабани. Единият китарджия също е виден олигофрен - Chris Kattan.

П.П.2. Кристофър Уокън играе ролята на Брус Дикинсън. Такъв тоноператор (или нещо сходно) наистина е работил в Колумбия Рекърдс по време на записите на тази песен. В скеча групата си мисли, че това е Брус от Iron Maiden. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Не знам дали е постван този образ, но лично мен много ме впечатли  :greenball:
https://www.youtube.com/watch?v=7KfLyTSuD_s#t=58

Редактирано от BassTraffic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник, на всички, които празнуват! Честито и на тези, които днес просто ще сложат статус "4esit 24 mai" или пък "ChEsTiT-pRaZnIk-BuLgArI XD ♥ Добре е да знаем, че:

1. Буквите „ч” и „ш” отпадат от азбуката, понеже ве4е никой не ги използва. На тяхно място влизат отдавна наложените 4 и 6.
2. Отпада буквата „ъ”, за да не се 4удим как се пи6е „мал4ание”, „сагласна сам” и т.н.
3. Отпада и буквата „я”. В момента е възприето тя да се изписва като „q”, но това саздава проблеми, за6тото някой я 4етат като „кю” и става мазало. По добре е да се изписва като „иа”, например лелиа, диниа, Иамбол, Балгариа.
4. Предлагам да отпадне и буквата „й”, за6тото е са6тата като „и”. Ниакой тапанари са против и казват 4е ако махнем и краткото как сме 6тели да пи6ем иордан иовков. Ма тиа са напално истре6тели ве, за кво да даржим неква буква само заради един гимнастик кво като е вип ба6та ми го познава и вика 4е бил свестен тип
5. Тоа ермалък са6то е напално изли6ен. Закво ти е само да ти зима место на клавиятурата ебаси. Закво треа да има буква коиато се пи6е само в три думи. Ьога, ьод и идьот. Тва е расхи6тение.
6. главните букви са пална простотиа. нема нужда от тиах. секи интелигентен 4овек се досе6та каде по4ва изреч4ението и каде не по4ва. то си е мноо ясно
7. пи6е се „незнам”, „неискам”, „нестава”, „немога”. разбрахте ли БАЛЪЦИ!!!!!
8. си4ките запетаики то4ки терета и подобни лаина триабва да отпаднат на кои му пука за тиа не6та?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

10347634_10204121372661033_2159144963274

 

Не толкова забавна, колкото ПРОСТОТИЯ, освен това сериозно нарушение. До колкото разбрах Виваком абонати го получават, а аз го получих на МТЕЛ, но пък съм в чубина с роуминг и може да е станала някоя шашма. Други мои познати на МТЕЛ го нямат този СМС.  :slap:

Чувствам се полъскан, че Барека ми пише лично! 

 

http://www.mediapool.bg/v-denya-za-razmisal-nikolai-barekov-narushi-izborniya-kodeks-news220636.html

Редактирано от G.Varbanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник, на всички, които празнуват! Честито и на тези, които днес просто ще сложат статус "4esit 24 mai" или пък "ChEsTiT-pRaZnIk-BuLgArI XD ♥ Добре е да знаем, че:

 

1. Буквите „ч” и „ш” отпадат от азбуката, понеже ве4е никой не ги използва. На тяхно място влизат отдавна наложените 4 и 6.

2. Отпада буквата „ъ”, за да не се 4удим как се пи6е „мал4ание”, „сагласна сам” и т.н.

3. Отпада и буквата „я”. В момента е възприето тя да се изписва като „q”, но това саздава проблеми, за6тото някой я 4етат като „кю” и става мазало. По добре е да се изписва като „иа”, например лелиа, диниа, Иамбол, Балгариа.

4. Предлагам да отпадне и буквата „й”, за6тото е са6тата като „и”. Ниакой тапанари са против и казват 4е ако махнем и краткото как сме 6тели да пи6ем иордан иовков. Ма тиа са напално истре6тели ве, за кво да даржим неква буква само заради един гимнастик кво като е вип ба6та ми го познава и вика 4е бил свестен тип

5. Тоа ермалък са6то е напално изли6ен. Закво ти е само да ти зима место на клавиятурата ебаси. Закво треа да има буква коиато се пи6е само в три думи. Ьога, ьод и идьот. Тва е расхи6тение.

6. главните букви са пална простотиа. нема нужда от тиах. секи интелигентен 4овек се досе6та каде по4ва изреч4ението и каде не по4ва. то си е мноо ясно

7. пи6е се „незнам”, „неискам”, „нестава”, „немога”. разбрахте ли БАЛЪЦИ!!!!!

8. си4ките запетаики то4ки терета и подобни лаина триабва да отпаднат на кои му пука за тиа не6та?

Това като стария виц,дето шефа на мангалите ги събрал -

-Требва да махнеме Х от азбуката..

-Никой не пише Х@й,секи пише Уй

-Никой не пише хубаво,секи пише убаво

 

И някой се обадил :

-Е как че пишеме нохче тогава?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това последното го знам за Хасково (родния ми град, където съм прекарал 80 % от живота си), като там се пита "Как ще пишем хурна/хасфалт".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

За заплата "с която може да преживееш" идват хора, които "могат нещо да поработят"

Редактирано от Parni_Valjak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.