Jump to content
Българският форум за музиканти

Забавна простотия


Recommended Posts

Първото е в контролирана среда и с доста късмет ще се размине с повечко сушене

 

 

Когато обаче имаш повече пари, а малко мозък се получава това. Цяло чудо е, че не си заминаха още хора покрай тях:

 

 

 

И накрая нещо много силно!

https://www.facebook.com/video.php?v=761723467242973

Редактирано от G.Varbanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само сим картата на телефона е оцеляла. Колкото да изкарат видеото от нея.

 

Edit:

П.С. Оживяли са.... е*аси.

Редактирано от G.Varbanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В коментарите пише че се живи?! Не знам.

 

 "Remarkably, the 36-year-old driver suffered only severe burns which police say took eight days to heal.
His passenger, who filmed the whole thing on his mobile phone, suffered serious injuries.
The car was obviously a total write-off.
The driver is now reportedly facing charges of reckless driving and endangerment."

 

Според мен това са си истински терористи и трябва да ги съдят като такива. Не виждам разлика между някой глупак, опасал се с целия бомби и такъв в кола летяща с 300км в час.
 

Редактирано от exxct
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Damn it! Като имат пари, първо да си бяха купили акъл, после Ламборджини... О, момент... това не е от нещата, дето се купуват с пари! Да са благодарни на събитията, че са ги запазили, и никога повече да не си позволяват подобни дебилии.

 

В този тон, ето едно видео от България:

 

https://www.facebook.com/video.php?v=750313185035815

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докога разни неграмотни ще пишат субтитри? :slap:

Защо се сърдиш?

Нима в нашия форум не се защитава същото?

Неграмотността, тъпотата, арогантността...

И ако някой се опита да постави на място съответния форумен представител, получава сериозна опозиция, при това не само от редови форумници...

Така, че не се сърди, това е положението!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Младеж с момиче излизат в продължение на две години. Седмица преди
сватбата той я изпраща до тях, Младежът казва:
- Мило, хайде да зарежем тези предразсъдъци, за това, че булката трябва да е девица, и да го направим тук и веднага!
- Миличък, имам три причини да не го правя. Първо: ние с теб чакаме този момент две години, седмица още може да изчакаме. Второ: ако някой влезе във входа може да ни види. И трето: след чукане по входовете ме боли гърба!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@

Steppenwolf

 

Това, което си постнал е от Габрово. Работя недалеч от мястото, откъдето тръгва дрифта. Шофьора съм го виждал тук - там из града. Не го познавам и затова няма да коментирам друго освен конкретната му постъпка. А за нея мога да кажа само, че заслужава един як бой и затвор. След подминаването на индустриалните сгради минават през кръстовище, което по принцип е доста оживено. Там има и квартално кафене, където ходят доста хора. След това минават по улица, на която има училище и детска градина. Като гледам оживеността по пътя предполагам, че тази простотия е правена в неделя. Тогава (не знам защо) има отвратително малко живот из града. Дано някой е потърсил отговорност за поведението му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това самолетче символизира вашите детски мечти. Ванът от друга страна е ЖИВОТА!  :yes:

 

oP9R0pq.gif

 

 

vgu893.jpg2j47dli.jpg

2pqvm79.jpgw8p2sz.jpg

Редактирано от G.Varbanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Има доста добри коментари :)

 

  • ДДС-то върху кода ще помогне за качеството на продукта. Ще се пише оптимизирано, а не както сега - бълване на куп нечитлив код ;)
  • контрабандният код не плаща детски надбавки!
  • Outsource-натия код краде от пенсията на баба ти!

и любимото ми: С рекурсивни функции ще почнат да укриват ДДС.

 

И един цитат от самата статия: "Както е известно, браншът на информационните технологии в страната е във възход, понеже мутрите и ДС-тъпунгерите не го разбират и все още не са го опорочили."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.