Jump to content
Българският форум за музиканти

Родни български китаристи


kolio_k

Recommended Posts

Ясно, че е така. и все пак...има достатъчно изключения... а докато един китарист ти пълни душата и мозъка и е просто чудесен, дотогава не виждам проблем, а надежда. Пазарът се отваря, светът се отваря...самото качество се развива като пазарност, възможност, напредък...

Веднага се сещам за двама - Стефан Стефанов от sjk и Пламен Радев от Соларис - за мен китаристи в една много горна класа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бисссссссееееееееееееррреееееееее,ТТТооооооооccci4keeeeeeeee,как те пропуснаха,РУЛИРАШ ти си ми любимеца!!!

Бисер /Tocata/и братчето му Милен /който за жалост не е в БГ/,са мойте фаворити да ви даде Господ да ги чуето,като се съберат двамата!!!

Иначе се придържам към мнението на Vlado_Abroad,цитирам:" Има страшно много добри родни български китаристи на световно ниво като умения.Ако почна да изброявам имена край няма да има и много от тях са в този форум!!!"

За финал:Благодаря Ви момчета,че Ви има!!!

Продължаваите да свирите!

:(:D:P

Редактирано от rockstar666
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам кой знае какви наблюдения върху БГ китаристи, ама страшно силно впечатление ми прави Николо Коцев! Тоя човек е гений :godbless: Чуйте Nostradamus, ако не вярвате! :greenball:

 

А относно Цветан Недялков - много добре свири... ама то си личи по начина, по който се опитва да свири неща на Сатриани... Абе не е същото. Плюс това вече 10 години на сила го карат да свири чалга и това го е претопило и в него поне не виждам да е останала някаква тръпка... Да не говорим, че грам сценично поведение няма човека...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е, че няма, ма той никога не е бил лидер и изнесен на преден план, вероятно това е една от причините. Но аз го харесвам, има добър тон и добре пипа :greenball:

Николо Коцев - ако го броим за български, да. Макар че на мен ми е малко демоде, да си призная.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе дублирахме неква тема, ама като сме тръгнали... Недко. Де да знам къде е свирил, освен в Корея преди време, сега бил в Тевтонско.

На един блус-фест заби с Боксер, некъв Sweet talker на Снеик и не повна вече още кво. Ами който го е чул, като се прибави и харизма, имидж, сценично присъствие, знае за кво говоря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китариста е един .. Ангел Демирев (Пърфект стренджърс - Ст. Загора) втори като него още не съм слушал ... и сигурно и няма да чуя скоро ...

А иначе Налбантов много ме радва ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Петър Главанов изпускате ми се струва...:virtuoz:))) чуйте го на аудио има демо от всички песни... http://www.peterglavanov.com/

Малиии, ми аз се познавам с него, дъщеря му и жена му!!! Викат му Пепи. Веднъж го видях май да носи една бас китара и сме се заговаряли за музика, ама нищо по сериозно не сме измисляли.

 

pepi_maia.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе много мои приятели музиканти казват че китариста на Къци Вапцаров в " Шоуто Риск печели риск губи " Ачката от Хасково бил най-добрия китарист в Балгария.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ В неделя ще запиша видео урок на Ангел Димитров (поне за сега такава уговорка имам) и ще го сложа на сайта. Като стане готов :( но ако слушате мога да дам линкове и предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде почна се пак кой бил по, по, най... Разни хора, разни идеали...

Аз пък да кажа един добър за мене китарист е Любето (а сега пък кой е това :() и Димитър Налбантов

Сядайте /ставайте/ да свирите :guitar: :( :guitar: :violin:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мисля,че точно тук и сега е момента да ви попитам за един пич,който много ме кефеше на времето със свиренето си,а имено китариста на "Пиромания" - Петър Дренников,къде се загуби тоя човек ,по принцип в БГ ли е ,с какво се занимава знае ли някой,може би Tony & RocoBG Пак ще дадът инфо по запитването ми!

Наистина доста ми харесваше ,като китарист,а и беше симпатяга,редовно по корици на списания и вестници,като "Секс символа на БГ рока"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петьр Дренников -от одавна не е в Бьлгария.

Дано не е изоставил рок музиката,

за тези които не знаят - баща му е композтора -Андрей Дренников,оперната прима Александрина Пендачанска - му е братовчедка.

Което не е случайно - баба му е французойка - потомка на Дюма!

Страхтен пич и свиреше много яко(предполагам и сега продьлжава)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.