Jump to content
Българският форум за музиканти

Най-перспективната българска рок-банда


Recommended Posts

Аз се сещам за една много подобна тема пак от същия тип.

 

Simply The Best Както виждате заглавието е доста подобно но талантът е същия. Талантът на групата имам в предвид.

 

Там първите два поста са на Явор Тъпото а последния на вокалистката.

 

Аз съм ходил на един концерт на тази група, в камерна обстановка. Групата + аз и хората от заведението.

Съвсем скоро чух и за едно "турне" на въпросната група, което е преминало при горе-долу същата аудитория. И започвам да разбирам защо Тъпото се прави на шут. За няколко клика повече на сайта им. Представете си колко трябва да са зле след като вокалистката им работи в известно списание и пише доста редовно за бандата и въпреки всичко никой не иска да ги слуша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пффф, не знам дали има изобщо смисъл да се пише нещо тука, ама айде да пробваме...

 

Рок? :slap: Сбъркахте ми представите за стила, бе хора :girl_cray2: Не ми хареса изобщо! Казвам си го като слушател и музикант и заставам твърдо зад казаното!

 

Стига с тия простотии с аферата "Явор Тъпото", човече вземи се в ръце, вземи свири вместо да тролиш форума... :nono:

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаа, наистина този Явор тъпото не прави добра усулуга на бандата, в която свири, особено сега, когато се разбра кой е той и коя е бандата. Жалко за останалите и членове, които с нищо не са виновни за налудничавите му изцепки. Известно е, че една значима част от хората, които ходят по клубове заради музиката са членове на форума и съответно са му попрочели глупостите. Не знам какъв "фурор" са предизвиквали по клубовете, но занапред името на тази група трайно ще се свързва с Явор тъпото, а аз не се сещам за по-лоша реклама от тази. Не е приятно да те сочат с пръст с думи като: "ето го тоя дето се прави на шут във форума..." София е малък град.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислех си,че ако спрете да обръщате внимание на тази персона,той скоро ще загуби интерес от такива публикации.С вашите коментари подхранвате неговото его.Кой знае на колко ракии е бил докато е писал?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

hysterical.gif Не му е ракията виновна на него. Не знам за вас, но аз си го представям като тоя "маняк" дето ти си сложил за аватар, напълно очаквам да го видя на следващия Фрийк фактор green_angel.gif. Редактирано от Viara Ivanova
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно кезано,не знам какво ви е направил този човек,но си спомням преди време,че щяхме да правим някаква обща поръчка за китарни чаркове,после аз се отказах - видяхме се на Арена и ми върна парите,може и да е излъгал някого ,не знам.

А за писанията - на кило и канче всички пишем глупости и афектирани изказвания,да се избием ли?

Айде малко да се усмихнем,вместо да се псуваме по форумите? :cheers2:

едит - не съм той с друг акаунт :hysterical:

Редактирано от Hillbilly
  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ И аз съм на същото мнение..стига толкова простотии , изтрийте му всичките акаунти и глупости и да се приключва. Това вече мирише на лично отмъщение от страна на модераторите. Не мисля , че трябва да се толерира каквото и да е , обиждащо някой. Малко прекалихте май..eusa_naughty.gif.. Аз също го познавам лично - бяха ме поканили за басист , но така и не се харесахме взаимно още на първата репетиция, иначе не изглеждаше катил. Освен това на музикално ниво групата си свиреше нормално като качество...Както и да е , нека просто го игнорираме и да приключим с драмите и сагите. Не, че не си го е заслужил , но все трябва да има един по умен , който да прекрати омагьосания кръг с обиди и простотии и аз се надявам , че това ще бъдете вие (модераторите).

Благодаря за вниманието..

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Te (админи/модератори) са му следили простотиите от години и накрая им писна. Явно му избива съчмата от врема на време на тоя момък и почва да върши уникални глупости. Не е нормално да имаш 10-15 регистрации и да си пишеш сам в интернет форум или да псуваш модераторския екип. Не знам дали се налива с алкохол, тъпче с дрога или просто е болен, но поведението му не е нормално. Вчера определено беше във фаза, дано да е поизтрезнял или да си е взел хапчетата. Забърка и групата си в тези идиотщини. И аз имам известни резерви относно начина, по който админите му оформиха събирателния профил (аватар, потребителско име, инструмент), но и той бая се потруди да си го заслужи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм запознат с взаимните ви чувства, но явно има недоизказани неща.

Ако администраторите имат нужда от хранилка, постигнали са я.

 

И в този български ден на музиканта, нека всички да се успокоят с чаша от любимото питие и малко ядки или салатка.

 

Обичайте се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ли за теб е камерна обстановка - да пееш в претъпкан от екзалтирани фенове клуб?

 

Ти това пеене ли го наричаш.

Като са те поканили на "Мини фестивал в подкрепа на новите български рок групи" е малко странно да си мислиш, че хората които са дошли са ти фенове и че вобще харесват музиката ти, а още по-малко че са дошли специално заради теб или заради тази дето не може да пее..

 

Трябва да се благодарите на чалгата, че толкова е свалила нивото, че да може такива неща минават.

 

Мисля да взема и аз един певец да стана и да ходя по турнета - Хем и бирата осигурена хем изкарваме по някой лев.

Ей са ще пиша в няколкото теми дето търсят певци.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казах ви да си пийнете и оставите тези глупости, но продължавате да се обиждате.

 

Нищо полезно няма да излезе от това. Най-много да получиш БАН, после да плюеш на друго място в Нета и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно колега, аз тук имам регистрирани над 1000 акаунта, така че и да ми сложат БАН, минавам към следващия акаунт. Ако се чудиш как съм успял да направя толкова много акаунти - много е просто, аз съм професионален музикант и постоянно обикалям клубовете по страната, така че във всеки град си правя по няколко акаунта - навсякъде има free Wi-Fi заведения, така че с моя лаптоп просто си седя в кафенето и си правя едно акаунтче, докато си пия кафето. Всичките ми акаунти са с реални, български IP-та, така че модераторите няма как да се сетят, че това съм аз! Така че сметни колко акаунта се получават, ако на седмица правя по 5 акаунта, тоест на месец по 20-тина и така в продължение на 5-6 години?

 

Между другото, ти откъде си, бихме искали да ти дадем ВИП-покана за някой наш концерт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^

Програмистче, защо не си ръчкаш компютъра там, ами си седнал да се правиш на музикален критик, че и с амбиции за музикална кариера :hysterical:

Кой си ти бе, въшльо, като имаш Ибанец да не мислиш, че си станал автоматично звезда??? Излизал ли си някога на сцена бе, сельо, за да те видим ти колко можеш да свириш и пееш?

 

 

Баце аз Ибанец нямам, той ме има мене. А звезда като теб не искам са ставам.

Само да намеря група, която да е на нивото на вокалните ми способности и ще ме чуеш хахахахаха :)))))

 

Бях чел на няколко други места бомбастични отзиви за вашата група, но чак сега разбрах кой ги е писал.

лоша работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.