Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

От малък нося тези на мама и съм се научил!

 

P.S Между другото исках да покажа колко е голям, но тук не си личи. Като го наложа до Wah-то ще се види. Имах някаква идея, че е доста обемист, но това ми надмина всякакви очаквания :>

Редактирано от G.Varbanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е човек,жена е :greenangel:

едит,ама ако е убавицата от снимките с ампа те си държат на секъв тормоз като токчета да изглеждат още по-добре,не кат моя дзвер с кецове  :slap:

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един ултра як преамп от  ISP - "Theta" - уникално решение за запис, лайв и каквото се сетите. Динамика и саунд, направо не мога да повярвам ;) Ако някой има питания, да пише;)

 

 

isp-theta-pedal-2.jpg

Редактирано от boreto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ENGL-а взе да издиша с новите китари и се наложи да намеря нещо по-мощно!

 

rcsya1.jpg

t7jthx.jpg

6z6ixv.jpg

 

Скоро samples :)

Редактирано от G.Varbanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Нещо малко, но незаменимо, особено при 7 и 8 струнните китари където заглушаването на свободните струни си е трудно дори за напреднали.

Само в официалния сайт имаше Sampler Pack с 3 различни размера за 6,7,8 струнни китари и 4,5,6 струнен бас, за това поръчах от там с най-евтината доставка и срок 1-6 седмици. Дойде за 1 седмица.

 

dwv01x.jpg

Fretwraps__51d97b8d08990.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, Върбанов!

От известно време ги гледам тези Fretwraps, но специално за китари с флойд роуз, мисля че обикновен ластик за коса, 

ще ми върши по-добра работа :)

 

HM%20STRAT-neck.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Пробвах с ластици няколко пъти и бях на ръба да си блъсна китарата в земята. Не че не става, просто свалянето и поставянето са малко зор. Последния го отрязах с ножицата директно и им отворих сайта на тея :)

Редактирано от G.Varbanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм, че поставянето на ластици е леко неприятно, особено на 7-8 струнни китари.

На 6-струнни изобщо няма проблем.

Относно свалянето - не е необходимо да ги слагаш и махаш всеки път, когато свириш.

Аз ги свалям, чак когато ластиците вече не държат / и аз ги режа, че е по-лесно / - дотогава си стоят на китарата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.