Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

Честито :) Чудесен усилвател (и един от малкото модели на Меса, които ми харесва - не че има значение :) ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

@Kolio K пак удари шамари с крак. ....

 

Защо имам усещането че ме бъркате с адаша? И аз съм kolio но без "K" отзад ... :thumbs_up: А може и да греша.

 

моя грешка, и все пак честито за китарата, колега, можеш ли да пуснеш семпли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марио, честито! Жесток амп!

 

Ето нещо и от мен :)

 

guitar-bass-electric-guitars-electric-guitar-gibson-explorer-faded-wb.jpg

Gibson Explorer '08

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина амп-а е супер, чистият му канал направо води до пристрастяване (направо си плаче за Страт или Телекастер), ритъм 2 канала е убийствен за Сантана а лийд канала е направо Petrucci in a box :thumbup: .

Данчо честито за Gibson-a, изглежда жестоко, надявам се да го донесеш към София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че ви харесва амп-а. Невероятно сложен и комплексен, със адски много комбинации от копчета и врътки но крайният резултат а именно звукът, който изкарва е наградата за всичко това. :happy:

Ники, ампа го взех от Англия. Тук е момента специално да благодаря на Денчо (Edgecrusher), защото нищо от това без неговата подкрепа нямаше да стане реалност!!! :pray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По една случайност имах възможността да пипна за няколко минути въпросната "талпа" тая вечер в клуба и така ме подпали като саунд, че се изкефих максимално. За пръв път хващам експлорър и ми беше малко странно като форма, но забелязах, че се свири доста леко и има доста състейн...определено яка машина за рок (и не само), браво Данчо! :punk_guitar::thumbup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се сдобих с тази красавица :

Mockingbird-ST-MGSTHB.jpg

За съжаление няма как да я снимам, но пък е същата като на картинката :D Голяма радост, голямо нещо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моя грешка, и все пак честито за китарата, колега, можеш ли да пуснеш семпли?

 

Ще се опитам :-)

 

 

@sasog - честито!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.