Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

87 паунда самата китара.

 

ЕДИТ: Сега видях, че трябвало да изчакам 3000-я пост в тая тема, че да мога и аз да се похваля с нещо в нея. (В частност - китара). :greenangel:

Редактирано от Slide
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек, тази красавица ми изглежда много Уайтснейк стайл. :o

Айде със здраве да си я ползваш. :P

 

Да, вярно. Малко в стил метлите на Adrian Vandenberg. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mini247.jpg

Днес пристигна моето ново малко сладко монстърче - Park By Marshall 15W със сменен говорител Селесчън. :greenangel:

Купих си го от Black Bird на много ниска цена, направо срамота да кажа, че съм го купил, по-скоро нещо като подарък.Супер ми допадна звука, много готин ривърб, лек и преносим - нищо повече не ми трябва!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

291-1103-503JK.jpg

 

Взех я в окаяно състояние - сега е възстановена и след профилактиката е като нова !!

 

Няколко вечери я разтривам в бара и си звучи супер доволно. А и ривърс-хед-а ми е слабост! :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на всички! :greenball:

Дойде и моят ред пак да се хваля - благодарение на Black Bird,днес се сдобих с Bad Horsie Wah и бонус 5 перца D`Adagio ;)

Жив и здрав бъди Митак! :cheers2:

 

http://www.esnips.com/doc/2188bcff-1bef-4e...39a093/HPIM4240

http://www.esnips.com/doc/d2bddc09-3ed7-49...644b35/HPIM4241

http://www.esnips.com/doc/00a8386a-2994-4f...b80151/HPIM4239

http://www.esnips.com/doc/25dd7a6f-94f6-4d...cb131f/HPIM4245 - достигнах допустимия минимум с ефектите :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече и аз да се разпиша в този раздел :cheers:

 

Още от времето на топираните коси и скъсаните дънки си мечтаех за подобен тип китара, но тогава нямаше...после ми мина мерака да свиря... И най-накрая (защото вече ми омръзна да взимам чужди китари само за да си начешам крастата, защото само с акустична не става), поръчах на приятел да ми донесе електрическа китара от USA.

И в крайна сметка това, с което се сдобих срещу $300 е следното (само че с черни железарии - тия златните много цигански бе...):

 

img2_48444.jpg

 

Да ми е честита първата сериозна електрическа китара в живота...макар и късно... :hysterical:

 

П.П. Не ме питайте за технически подробности - още съм малка и не разбирам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Честита да ти е! Супер си е китарата и само за 300$. Изглежда ми от по-старите Ибанци, когато се правеха основно в Япония.

Кой модел е, пише го на главата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Модела ми казаха, че е RG 670 (което не ми говори кой знае какво) и е японски, но на главата нищо не пише...тъй или иначе е на старо, но е в много добро състояние :)

 

За съжаление за момента ще му чуя гласа само през Guitar Rig... :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я глей ти - да ти се не надява човек и на рокаджията баш! :godbless: (Аз те имах за лиричен пианист... ) Браво, само така!

 

Да ти е честита и със здраве да си я скъсаш от свирене! И час по-скоро да и чуем гласа, през GR щом се налага, важното е да не почива в тишина -

 

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е...аз продължавам да съм лирична натура B)

 

Просто такава китара ми е стара мечта...няма да тръгна сега да пиля стружки. По-скоро ме вълнува блуса и софт рока :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.