Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

А можеш ли да направиш кратко сравнение между Mesa Boogie Dual Rectifier-а и Garland DR? Галин не веднъж е казвал, че не копира схеми 1:1, затова винаги ми е било интересно да сравня разликите. :cheers2:

 

Като поствах горното не се виждаше това, което е пуснал sw1tched. Ще го чуя с интерес, но все пак preIbanez да не се срамува да пусне още нещо. :) Със здраве да си го ползваш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

...че к'во му е на Гарланд-а...не мислете че е по-лош или отстъпва като звук...и изработка...моите наблюдения са че и двата усилвателя звучат тежко...звучат добре...дори отлично...но просто имат различен характер...причината да си взема МЕСА не е че съм се отказал от Гарланд (дори планирам нова глава в малко по-далечно бъдеще) ...просто МЕСА ДР е стандарт...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става въпрос да правим сравнения в негативен план за Garland. Дори мога да кажа, че (лично за мен) в някои отношения Garland бие Mesa. :recourse: Просто ти си единственият човек, който познавам, който има хем Garland, хем Mesa Dual Rectifier. По-удобен повод от това за едно кратко съпоставяне май няма. Ако ти се прави и не ти се занимават другите, може да го пуснеш и на ЛС. :recourse: За мен (въпреки че имам и харесвам и неща от други "марки") Garland е на върха сред най-добрите (и съм постигнал това си убеждение чрез сравнения на живо и на записи и продължавам да се убеждавам в същото).

 

БТВ и аз много искам още 1-2 неща от Garland и единственото което ме спира е факторът $$$$ (скоро няма да си купя Бентли. . .) :surprise:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа, това наистина отсвири ОТСЕКЪДЕ доскорошния ми фаворит Red Bear!

Новото е от полускъпоценен камък. По-ясен тон, много добър контрол, страхотен фийлинг! Спецификациите му са следните:

 

Дебелина: 1мм.

Форма: джаз.

Камък: бразилски ахат.

Дълголетие: 2-3 човешки живота.

Цена: 24$.

 

AgatePicks1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда много добре т'ва перце :slap: Скоро ходих в Ягодинската пещера и от там си взех точно Ахат и наистина на допир е страхотно...!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази седмица пристигнаха и "последните" приготовления ... и почвам да се уча да свиря

 

понеделник бридж1 - хъмбакър - 11.1к

вторник бридж2 - плосък с 6 седла

 

... обща снимка

199470724416776269951251266938l3jmcfhAdAawV4vXNgLY.JPG

 

това са новите ми неща... ще разбера колко са за "фукня" като се науча да ги ползвам .. за сега съм доволен от придобивките... остава да монтирам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честитка и от мен

 

Би ли споделил от къде си го взе и за каква цена, и по-важното - Разбира ли се с другите подобни на рига софтуери и най-вече с Под Фарм?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скромно. 1985г. Още не е пристигнала в БГ.

 

ariaproii1.jpg

 

ariaproii2.jpg

 

ariaproii3.jpg

 

Дреме ми на шапката, че на нея не пише Ibanez, Jackson, ESP и пр.

Редактирано от Slide
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.