Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Отговорено (Редактирано)

С удоволствие, но в момента нямам "под ръка". Иначе коа-та е подобна по звучене на махагона, но с по-"стегнати" ниски и повече високи, тоест по- bright. (ку моа така да са изразя :)) Звучи напомпано, и резонира много силно, направо ще ми пукне ребрата! (хи хи хи, шегувам се)

Редактирано от Kalmar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Много вярно. Ами на хаваите от какво друго да ги правят? хахаха То там Коа-та е едно от най-разпространените дървета. Само дето вече е забранено за сеч и вероятно да си купиш сърф от коа вече е много скъпо. Същото важи за китарите. На тази тялото струваше $500 сега е повече от двойно. А Модела на Reb Beach направен от Suhr e около $5700.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе брутален си е усилвателят.

 

Каквото и където и да свиря, моят винаги си е с мен и ми върши перфектна работа и не ме предавал.

 

Да ти е честит и да ти издържи много години :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пристигна амп-а и му се радвам, макар да не е кой знае какво :)

 

Винаги съм се чудил как звучат тия Крейтове. Може да драснеш малко семпли, ако не те мързи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма с какво, имах един прецакан микрофон, но издаде багажа. Иначе звучи доста... транзисторно :)

 

Чистия канал е плътен и наситен до колкото е възможно. Овърдрвайва от блусарско звучене кара до хеви метъл да кажем. Хай гейна е много шумна резачка.

 

Но това са общи приказки, все пак от моя гледна точка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ето искам да се похваля с тази придобивка ,макар и не толкова нова вече.. Просто ме мързеше да седна да напиша поста :Д Та АРИА 714 сериите.. 97-ма .. Със Сеймър Дънкън Фул Шред на бридж. http://www.snimka.bg/album.php?album_id=39...7783&view=2

Редактирано от WaNTeDd
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като с последните три коментара изкъртихме мивките смятам да кажа нещо смислено: Честито на пича с ибанеца!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.