Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Мерси много :huh:

 

Ето още 2 настъпи кутийки

ADL_Ibanez.jpg

 

Ibanez ADL, рядко срещан аналогов дилей от 80те, който веднъж пробвах и от тогава се оглеждам за него

 

BB_online.jpg

 

Новият ми любим драйв, невероятно благ, благодаря много на Docc, за добрата идея, просто съм очарован

 

BCB_60.jpg

 

Поп/рок кейса ми напоследък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам да представя един шадьовър: rack case 1U, за тези които незнаят тайъв рак кейс готов несъществува, но благодарение на Ники Кейса и това е факт. Това е мой трети кейс по поръчка при Ники, и горещо го препоръчвам за нестандартни и стандартни кейсове поради високото качество и бързина на изпълнение на поръчките 

 

011638883.jpg

 

011638885.jpg

 

011638895.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на всички,готини нещица :)

 

Ето от къде ще си взема кейс когато си наредя чейна, който по една случайност съм го намислил като този на Кольо :thumbs_up: Ех мечтии.

 

Айде наздраве :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...честито на всички и особено на колегата Slash's Snakepit...остава само и аз да се похваля с пресните си придобивки с които се сдобих с любезното съдействие на колегата Киро Балканджийски...а именно...два нови новенички броя:

 

T.C.electronic G-major II

 

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се похваля и аз с "Елементарна теория на музиката" от Парашкев Хаджиев... Чаках сума време да я донесат и вече се бях отказал, а то се оказа, че объркали адреса и книгата стояла цял месец при някаква бабичка-комшийка :nono:. Живеем в интересно време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам да представя един шадьовър: rack case 1U, за тези които незнаят тайъв рак кейс готов несъществува, но благодарение на Ники Кейса и това е факт. Това е мой трети кейс по поръчка при Ники, и горещо го препоръчвам за нестандартни и стандартни кейсове поради високото качество и бързина на изпълнение на поръчките

 

 

Може ли да те помоля за координати на въпросният майстор...скоро ще се нужда от рак кейс?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НАЙ-НАКРАЯ ДОЙДЕ ВРЕМЕ...!

 

CORT EVL-K4!

 

3ca017543f78b22e0d4991f522091dd7_120x90.jpg

(скуайера отзаде го е срам)

 

62f06267c00a2d43029292d77371a3d8_120x90.jpg

(тук някак си странно изглеждат жълто струните и флойда...)

 

276a0ca041e21b70b1b04f8251169164_120x90.jpg

 

60ae06adeb2515efe94a69f839f54eb8_120x90.jpg

 

2 часа си играх да настройвам флойда с новите струни.. :rockon: не защото е трудно, а защото ми е за първи път.. (blush)

 

 

Много съм благодарен на магазин Динакорд, в който ми я доставиха така бързо (1 ден)

 

 

Също и нещо некитарно влезе в покупката :greenangel:

 

Cobalt Co9

ev_co9_mic.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ex74-Хвала, още един съкитарник :punk_guitar: Да скъсаш този Корт от свирня ;)

П.С.:Гледайки снимките, осъзнах коко е била мръсна моята китара...Сетих се какъв и беше оригиналния цвят :music336:

Редактирано от sasog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз да се запиша... На скоро ми взеха първата китара о си свиря с голямо удоволствие ;):) ето я и нея:

http://www.waldenguitars.com/D351.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Време е и аз да се изфукам.

 

От вчера съм горд собственик на ето това :

 

IMGP0136.JPG

IMGP0141.JPG

P1230446.JPG

IMGP0142.JPG

 

Hand made by Zvetano, който отново остана верен на себе си.

Засега само това.

Другата седмица в "изработка и ремонт" ще пусна по-подробна тема, със съответните описания на всички детайли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.