Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Най-после дойде. Вече няма кубета :punk_guitar:

 

1606763642516047240.JPG

 

Китарата също е станала както я исках днес, но нямах време да я прибера от майстора, а утре летя, та снимки на пълен комплект ще има след 2 седмици :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@hypnocil:Побратиме! :punk_guitar:

 

@Tomcat: Чудесна е.. Свиря през PC-то и все пак ме кефи как звучи. След някой и друг месец ме очаква Супер Чамп :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@hypnocil:Побратиме! :)

 

@Tomcat: Чудесна е.. Свиря през PC-то и все пак ме кефи как звучи. След някой и друг месец ме очаква Супер Чамп :)

А брао,пожелавам ти с дълги години да си я ползваш :)

 

И честито и на Hypnocil и на него мъ пожелавам с дълги години да си я ползва а на fLiSk да бичи колкото мое и да се кефи,а честито =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готин драйв, честито

 

Ето и една от мен

 

 

Нищо особено,но грифа ми допадна като за такъвтип китара

 

Значи все пак се реши :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да, тремолото за сега държи, не се разтройва, адаптерите си вършат работата, колкото може да се очаква от подобн тип китара на тези пари ( сигурно с други ще е по добре, но не мисля, че подобрението в саунда ще оправдае инвестицията от моя гледна точка, за мен този тип китари си звучат стерилно и са направени само за хай гейн положения), а най вече грифа е удобен и объл, за разлика от повечето подобни. Засега ще я помъча, а нататък ще видя, ако ми допадне ще и сложа оригинален флойд

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи получих първата си ел. китатра - Fender special edition start, заедно с кубе и пълен пакет джиджафки. :yahoo::ok: Не мога да им се нарадвам.... :D:) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да, тремолото за сега държи, не се разтройва, адаптерите си вършат работата, колкото може да се очаква от подобн тип китара на тези пари ( сигурно с други ще е по добре, но не мисля, че подобрението в саунда ще оправдае инвестицията от моя гледна точка, за мен този тип китари си звучат стерилно и са направени само за хай гейн положения), а най вече грифа е удобен и объл, за разлика от повечето подобни. Засега ще я помъча, а нататък ще видя, ако ми допадне ще и сложа оригинален флойд

 

 

Има ли някаква възможност да качиш един ... саундчек на Джей ес - а , мн се чудя дали и аз да не се насоча от телекастер към нея .. ако я намеря на по сносна цена де :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китарата ми излезе около 750 + - дребни и мисля, че си струва парите, от щатите може да се намери по евтино на старо, но пък пътните са дебели, а и не може да с епробва . Това, което ми хареса в нея е, че има по жив саунд от други Ибанци, примерно RG типа, верочтно се дължи на по дебелия гриф.

 

Ще кача семпли когато мога

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.