Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Бате,усещаш ли с колко бири съм назад на твоя сметка вече :ph34r:

 

...е па яла да си ги получиш бре... :punk_guitar: ...а тепърва предстои да задлъжнявам бирено...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа не го ли използваше Анди Тимънс...?

Andy се беше появил в едно клипче за BB Preamp, а не за този ефект.

В последните филмчетата с него, където обяснява за риг-а си (Young Guitar DVD (в ТвойтаТуба го има) & на сайта на Меса), също използва BB Preamp... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По светлия пример на Docc, си го поръчах и аз вече. Малко е солен от към цена, но наистина изглежда много обещаващ. Жалко, че не можах да го пробвам, но не го мернах никъде из околните музикални магазини

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китарата я имам от юли 2008, а суперчамп-а отскоро, но така и не съм се фукал тук.

Jackson

Super Champ XD

Редактирано от Cutthroat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Хайде кажете сега че китаристите не сме брандслейв ......

 

Не виждам защо, като се има предвид, че за първи път чух за тази марка тук преди няколко дена :blush::) . По скоро след като видях този на Док, се поразтърсих тук таме из нета и това което видях и чух ми хареса, а и доколкото го познавам (Док имам предвид, познавам го само от форума за съжаление), същият винаги е чудесно информиран, а и си пазарува със вкус, така че си позволих да поръчам на късмет :) . Аз все още продължавам да си търся дисторшъна, който ми допада напълно (овърдрайва вече съм си го намерил, поне за сега), а това си е трудна работа. Знам какво ще кажеш що се отнася до ламповите ампове и техните драйвове. Аз също ги харесвам, но когато се свири нещо разично от Р & Р, те не са достатъчно гъвкави за моя вкус, нито пък ми дават нужния ми саунд, поне не винаги.

 

А иначе, що се отнася до робуването на марки, според мен същото произтича донякъде от факта, че известните с качеството си марки, избягват да правят пълни боклуци, все пак имат име да опазват. Но пък ако срещна нещо което наистина не го бива, мнението ми за марката бързичко се променя :)

 

Много съжалявам за Офтопика

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.