Jump to content
Българският форум за музиканти

Китара

Китари, ефекти, усилватели и всичко, което вълнува китаристите.


Пишете на кирилица!

Използването на кирилица при писане тук е задължително!!!


Подфоруми

  1. Хай-енд

    Обсъждане на инструменти и апаратура от висок клас, както и теми за напреднали китаристи.

    1.1k
    Мнения
  2. 7, 8, 9 - струнни китари и баритони

    Китари, апаратура и аксесоари за ниски строеве.

    968
    Мнения

Има 7576 теми в този форум

    • 42 отговора
    • 8.7k прегледа
  1. Сетъп на Gibson LP 1 2

    • 27 отговора
    • 6.9k прегледа
    • 5 отговора
    • 1.8k прегледа
    • 1 отговор
    • 1k прегледа
  2. Сетъп на китара

    • 7 отговора
    • 1.8k прегледа
    • 14 отговора
    • 3.9k прегледа
  3. Сетъпа на Asphyx

    • 2 отговора
    • 2.2k прегледа
    • 33 отговора
    • 5.8k прегледа
  4. Сигнал 1 2 3

    • 37 отговора
    • 7.5k прегледа
    • 8 отговора
    • 1.6k прегледа
    • 4 отговора
    • 4.8k прегледа
    • 43 отговора
    • 5k прегледа
    • 17 отговора
    • 3k прегледа
  5. Синкоп

    • 2 отговора
    • 4.1k прегледа
  6. Синхрон 1 2 3

    • 39 отговора
    • 4.7k прегледа
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.