Jump to content
Българският форум за музиканти

Китара

Китари, ефекти, усилватели и всичко, което вълнува китаристите.


Пишете на кирилица!

Използването на кирилица при писане тук е задължително!!!


Подфоруми

  1. Хай-енд

    Обсъждане на инструменти и апаратура от висок клас, както и теми за напреднали китаристи.

    1.1k
    Мнения
  2. 7, 8, 9 - струнни китари и баритони

    Китари, апаратура и аксесоари за ниски строеве.

    968
    Мнения

Има 7576 теми в този форум

  1. E-maгазини

    • 6 отговора
    • 2.1k прегледа
  2. Проблем

    • 6 отговора
    • 995 прегледа
    • 6 отговора
    • 1.5k прегледа
  3. V-tone Gmx110

    • 6 отговора
    • 1.7k прегледа
  4. Wireless System

    • 6 отговора
    • 1.5k прегледа
  5. избор между LAG и Ovation

    • 6 отговора
    • 1.8k прегледа
    • 6 отговора
    • 1.7k прегледа
  6. Combo to Cab - 16 Ohm

    • 6 отговора
    • 1.5k прегледа
  7. Wylde Audio - NAMM 2016

    • 6 отговора
    • 2.5k прегледа
    • 6 отговора
    • 1.4k прегледа
    • 6 отговора
    • 2k прегледа
  8. Basswood vs. Mahogany

    • 6 отговора
    • 3.3k прегледа
  9. Hughes & Kettner Edition Blue

    • 6 отговора
    • 1.5k прегледа
  10. Педалиера + Digitech RP100A ?

    • 6 отговора
    • 1.5k прегледа
    • 6 отговора
    • 1.9k прегледа
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.