Jump to content
Българският форум за музиканти

Китара

Китари, ефекти, усилватели и всичко, което вълнува китаристите.


Пишете на кирилица!

Използването на кирилица при писане тук е задължително!!!


Подфоруми

  1. Хай-енд

    Обсъждане на инструменти и апаратура от висок клас, както и теми за напреднали китаристи.

    1.1k
    Мнения
  2. 7, 8, 9 - струнни китари и баритони

    Китари, апаратура и аксесоари за ниски строеве.

    968
    Мнения

Има 7576 теми в този форум

  1. триъгълен кабинет 3x12

    • 10 отговора
    • 2.8k прегледа
  2. Ibanez Parts

    • 10 отговора
    • 2.7k прегледа
  3. Edge Iii Тремоло

    • 10 отговора
    • 2.3k прегледа
  4. Jackson

    • 10 отговора
    • 2.6k прегледа
  5. Behringer Lx110 V-ampire

    • 10 отговора
    • 2.9k прегледа
    • 10 отговора
    • 1.9k прегледа
    • 10 отговора
    • 2.2k прегледа
    • 10 отговора
    • 3.3k прегледа
  6. проблем с грифа

    • 10 отговора
    • 1.6k прегледа
  7. Кои адаптери..?

    • 10 отговора
    • 3.7k прегледа
  8. Въпрос

    • 10 отговора
    • 1.9k прегледа
    • 10 отговора
    • 2.3k прегледа
  9. Esp Ex - 50 Amazon.com

    • 10 отговора
    • 3.1k прегледа
  10. Съвет

    • 10 отговора
    • 2.6k прегледа
  11. ПРОБЛЕМ !

    • 10 отговора
    • 2.5k прегледа
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.