Jump to content
Българският форум за музиканти

Ibanez Parts


KingdomX

Recommended Posts

Мился съм пускал подобна тема, или писах в някоя друга, но вече ми е много тежко и пак се налага да питам, тези който имат повече информация. Значи преди време на един рокерски събор ( мисля тогава е станало ) си изгубих едно болтче от флойда на китарата ми( модела и е S470DX ) Говорих с продавача в Икономов, но тои с 2 думи ми каза да си гледам работата. Не можели да ми доставят, защото не съм си купил от тях китарата и Ибанец не можели да му изпишат частта, която на мен ми трябва. Тук може да се види , какво точно ми трябва . и модела на часта, която ми е нужна е " 2ZR2-8 "( понеже не може директно да се отвори. Ако някой има същата китара и е имал същия проблем , или евентуално знае как и откъде мога да си поръчам гадното болтче, ще съм му безкрайно благодарен, ако ми помогне!!! Вече не знам коя седмица , откакто открих липсата му и не ми дава мира, че го няма. То....то... аве нямам думи да опиша какво ми е, все едно съм без показалец на лявата ръка.

 

ПП идеята със стругар не ме устройва и ще я използвам само в крайно краен случай!!!

 

Благодаря предварително!!!

 

Поздрави Рендаков!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2ZR2-8.jpg

Това ли търсим? Колеги, помагайте!

Имах подобен проблем, но го разреших със стругарска помощ. Не е много естетично болтчето, но върши работа :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2ZR2-8.jpg

Това ли търсим? Колеги, помагайте!

Имах подобен проблем, но го разреших със стругарска помощ. Не е много естетично болтчето, но върши работа :yahoo:

 

 

Колега, мерси , че си постнал снимка, аз не се сетих да го направя :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи на Ива да ти поръча от Швейцария - примерно от musik-produktiv.ch, пък после ще измислите как да се разплатиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи на Ива да ти поръча от Швейцария - примерно от musik-produktiv.ch, пък после ще измислите как да се разплатиш.

 

 

Докато бях там търсех не само в сайтове, но няма никъде :) А относно разплащането - не ми е проблем да дам и 20 кинта за скапания болт, стига да е оригинал, а не правен от стругар ( в случая на мен ми излиза без пари от стругар, е айда да не е без, само една-2 бири)

 

 

Но явно нямам избор и ще трябва от стругар да ми се прави, след като никой нищо не може да помогне. Има един вариант, но не познавам човек, който да има същата китара :P

 

 

ПП да ги е*а космическите китари....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

направения от стругар ще е много по-здрав ;)

 

Проблема не е в здравината. Той фабричния е достатъчно здрав, но той си отиде по каналния път, кудето са му видяли очите. Е мерси за мненията на всички. Нека темата да стой и които има някакъв проблем с частите на Ибанец да пише тук и ако можем да му помагаме.

 

 

Поздрави Рендаков!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това няма ли да свър6и работа?

 

Ibanez accessories

 

 

Не , няма да стане защото този болт е от Edge Pro, a моето треноло е ZR.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На IbanezRules има всякакви чарколя, но само за едно болтче да правиш поръчка е меко казано набутване. Освен това Рич не може да приема от БГ ПейПал акаунти (ние сме само с кредитки), а с Уестърн Юнион се оскъпява с още около 30$.

Аз помолих един френд в ЮСА да ми вземе от него чаркчета и всичко беше ОК до момента в който ми ги окрадоха от пощенската кутия. :hooray:

 

Та още не съм решил ще пазарувам ли пак и кога. Защото ми трябват тия чаркчета, ама...120 лева заминаха в канавката, мамка му. :crying:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На IbanezRules има всякакви чарколя, но само за едно болтче да правиш поръчка е меко казано набутване. Освен това Рич не може да приема от БГ ПейПал акаунти (ние сме само с кредитки), а с Уестърн Юнион се оскъпява с още около 30$.

Аз помолих един френд в ЮСА да ми вземе от него чаркчета и всичко беше ОК до момента в който ми ги окрадоха от пощенската кутия. :rolleyes:

 

Та още не съм решил ще пазарувам ли пак и кога. Защото ми трябват тия чаркчета, ама...120 лева заминаха в канавката, мамка му. :greenangel:

 

Следващия път като поръчваш кажи. И аз ще се включа по разходите. Но като разгледах саита там нямат part# 2ZR2-8 , а това е номера на частта, която ми трябва , дано не съм видял правилно!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.