Jump to content
Българският форум за музиканти

a_panov

От къде да купя говорител Celestion Eight 15, в София или по интернет

Recommended Posts

Здравейте

От къде да купя говорител Celestion Eight 15,

в София кои магазини предлагатCelestion?

Или по интернет откъде да го купя, моля връзки на проверени уеб сайтове.

Благодаря ви предварително!

от Thoman през Динакорд (за безплатна доставка), 35 EUR нов. 

Поздрави!

• Like 1

@TARTO този магазин не съществува вече (за добро или лошо...)

Незнаех че е затворен , извинявам се ако сьм заблудил някой .

Преди време бях попадал на тема за разни китайчета, нищо чудно Българите да са хакнали системата. 

Не е лошо, ако има някой, който е купувал от проаудио да даде отзиви, за да не си правим грешни изводи.

Аз си поръчах преди няколко дена Celestion Creamback от там. Хората са много коректни, говорителят дойде на следващия ден (супер е между другото, много приятно съм изненадан, но това е за друга тема) изпратен до офис на куриерската фирма, а цената беше значително по ниска от тази на Томан. Препоръчвам

п.п. Не искам да правя незаслужена реклама на никой, просто хората си го заслужават!

• Like 5

Аз наскоро си купих от UK, пак доста по-тънко, отколкото в Томан, но тук цената е още малко по-ниска. Щом са и читави хората от магазина - какво по-хубаво? :)

Говорителите от proaudio в Китай ли са правени или UK?Понеже купувах преди време от Томан винтидж 30 и беше от новото китайско производство.

Edited by Heartman

Новите Celestion-и всички са направени в Китай. Шанс да е Aнглийски говорителя има само ако е втора употреба. Според информация от интернет Celestion са започнали да изнасят производството към Китай. Разликата с масово произвежданите китайски стоки, е че Celestion са построили собствена фабрика в Китай, и реално качеството би трябвало да е същото като на Английските такива.

• Like 1

То и Айфоня е китайски.Чисто технически в един говорител има един магнит,малко меден проводник,хартия и тенекия.Също етикет с бранд и къде е произведен.Има и качествени китайски стоки.

• Like 1

На мен ми е ясно че новите са всичките в Китай, затова питам понеже може да има залежали бройки по складовете и може би и затова цената не е актуализирана.Като гледах другите неща в сайта са на цените като в томан и другите магазини.