Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Tisho_Vasilev ,

да ти е честита машинката.

И ние тук имаме един такъв Зуум, но на високи нива в стая към 20 квадрата има неописуем фийдбек... пробвахме го с 3 китари, все пищи. Имаш ли идея какво може да се направи? Дали е подредба на чейн, неправилен амп... или ?

 

:oops:  sorry за офф-а!

7thstring доста добри причини е изтъкнал, поради които може да се е появил подобен проблем. Чейна е от много голямо значение, ампа и всичко по веригата, разбира се. Китарата ми е японски джаксън от 94та, даймбъкър на бриджа, хот рейл за мидъл и стоков на нека, но подобен фийдбек нямам. Репетираме в доста голяма зала с групата ми и нямам такъв проблем. Има доста писано по чуждестранните форуми за това кога, какво да е пуснато(амп симулация, кабинет и т.н.), както и какъв избор да направиш от GLOBAL настройките. С четене, видеота и много тест става.

П.П. Със старите ми процесори(GT-8, Tonelab SE), каквото и да правех все имах шум от адаптрите(когато не бяха занулени), като на по-качествения беше по-малък. С този G5 колкото и набримчени пачове да пробвам нямам грам шум, а това ме радва наистина много..

 

Поздрави, Тишо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id=opt1366121570y.PNG
По принцип,новите са само двете вдясно,но просто снимката ме кефи и не се сдържах да не я публикувам :D

Редактирано от crazy_train
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ец гъзар с PRS

 

да ти е честита навоата убавица

китарката изглежда супер със здраве да си мааш с нея

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Marshall JMP Mk 2 Master Model - 100 W (1978 година)

 

vintage-1978-marshall-jmp-mk2-master-mod

 

Това нещо изора двора, изкърти мивките из блока и удари в земята всичките ми модерни ампове кат' Дан Колов - турски пехливанин ...

 

Наздраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Данчо! Хубав амп. Със здраве да си го ползваш. Сложи една реална снимка на този амп в моята тема тук " Фен-клуб Marshall".

 

 

П.П. И аз мисля да си купя един Marshall Plexi 100.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като ми се прецака прескъпия и прехвален TC Electronic Nova Delay реших да го сменя с нещо по-скромно, но изпробвано в бойни условия:

 

echoPark.gif

 

Притежавал съм вече два такива, така че няма да има изненади. Много готино ефектче! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!
На фона на все по настъпващата дигитализация аз реших да се сдобия лампово комбо Cornell Plexi Seven, class A.

Повече инфо може да намерите тук http://www.dc-developments.com/cornell_plexi7_combo.htm

За съжаление още не съм го пробвал с групата и за сега му се радвам само вкъщи , но скоро и това ще му причиня :)

Ето едно демо, което записах днес

За седемте си вата е направо звяр .... много силно и динамично.

Моето е 1x12, V30

Преди него имах Marshall class5, което беше също много яко като звук , но с 10 инча говорител което не ме радваше и доста време му търсих заместител подобен по звук но с 12-ка говорител. И те така ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.