Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

абе мислех да питам нещо конкретно, но то се насъбраха доста неща.

в общи линии - аз ли съм единственият недоволен от състоянието на сайта (http://www.muzikant.org) в момента?

 

много хаотичен и грозен layout, който създава объркващо първо впечатление и затруднява възприемането. размазани жпег лога вляво и вдясно, които не изпълняват никаква функция. използване на align left вм. justify, което допълнително затруднява четенето, липса на достатъчни празни пространства (маргини) около текста. хабене на място в особено тежки пропорции. основното меню вляво е излишно голямо, но стесняването му може би би развалило пропорциите. предлагам да се превърне в хоризонтално меню под логото. rss и приятелите - под текста. разбира се, layout, който да ползва цялата ширина на браузъра също не би бил лош, но вие си знаете.

 

самото съдържание - нещо, което ужасно ме дразни е, че на една страница са наредени 3 статии, а останалите са сбутани в едно списъче и минават покрай окото. това съм го виждал другаде и не моем го разберем. място ли се пести по вертикалата, що ли. жива дискриминация. и, най-важното - страшно много ценни материали - изработка и ремонт, ревютата на вокални процесори на anomandrus, и пр. - би трябвало да са в сайта, а не са. също така няма възможност за коментар по статиите. дори темите във форума, които ги обявяват (ъ!) са заключени.

 

рекламката с лампата горе вдясно е хитра. за съжаление горните неща са причина малко хора да стигнат до нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това съм го виждал другаде и не моем го разберем
аа,не подкарвай и ти по шопски,шта съдя за авторски права :D

След тая профилактика много куцо е и с форума..,някакво Ф седи отгоре,преди беше по-читаво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джумла сайт (няма лошо) с мноооого стара версия, че и със стандартния шаблон. Далеч от стандартите на 21 век.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ако има предложения или желание да помогне е добре дошъл. Акъл имаме, трябват ни хора да свършат работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И как смяташ някой да ви помогне като няма информация?

Какви компоненти сте ползвали?

 

Ето помощ - мигрирайте на Джумла 1.5

Имам всички шаблони на Гавик легални, защото бях абониран. Изберете си един и ви го подарявам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, акъл и темплейти имаме.

Как мисля да ни помогне някой... ми да ми пише ЛС.

Цялата работа е да се персонализира предварително закупен шаблон. На мен не ми остава време.

Иначе на приказки го докарваме :rockon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Някой ако има предложения или желание да помогне е добре дошъл. Акъл имаме, трябват ни хора да свършат работа.

 

В същност какво толкова е наложило та да се стигне до тази промяна?

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...аз ли съм единственият недоволен от състоянието на сайта (http://www.muzikant.org)...

Явно да... :rolleyes:

Мене също не ме кефи новия дизайн, но най-вече неналичието на кирилица
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^За новия дизайн на форума или на сайта става въпрос?

 

Къде ти липсва кирилица - долу вдясно на основната страница на форума има възможност за избор на език. Ако говорим за кирилизатора - това е друг въпрос, който към момента няма лесно решение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За кирилизатор става въпрос. Понеже сега влизам в друг форум за да испозлвам техния кирилизатор за да пиша тука, понеже и кирилизатора на компа ми супер се прецака и нещо не мога да го оправя

А до дизайна по скоро на сайта ми харесваше предния дизайн, но това може и да е въпрос на свикване. Няма и да подмина, че има и хубави неща като ресент пост бара и мултицитат нямам спомен преди да имаше такава опция. Но мен кирилизатора ме мъчи най-много. Останалото много не ме засяга

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ли съм единственият недоволен от състоянието на сайта

 

Явно сме само ти и аз. Вече спрях да влизам във форума, щото само като се сетя вътре как е разхвърляно всичко и ми минава меркаът и отивам по другите форуми, в които влизам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бе на мене ми беше приказката за сайта (www.muzikant.org), правичката да си кажем. с форума се свиква, макар че е гадничко - все пак има стимул (сиренце), докато сайтът може да бъде приветлив и полезен на музиканти и фенове, ама в действителност, освен че е грозен, не е и изпълнен с кой знае какво съдържание.

 

ама - здраве. с тоз дизайн на форума достатъчно голяма беля си имаме на главата, сайтът просто остава на заден план. достатъчно работа си имат г-да админите покрай миграцията към ipb3 все пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.