Jump to content
Българският форум за музиканти

Относно кирилизатора.


Recommended Posts

Аз не точно по темата ама да вмъкна, че при мозилката ми това нещо не работи. Аз си имам кирилица на УЙндоуса де, ама пък някой път това животно решава, че трябва да пиша на кирилица и не мога да сменя на латиница, за да напиша УЙндоус. :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не точно по темата ама да вмъкна, че при мозилката ми това нещо не работи. Аз си имам кирилица на УЙндоуса де, ама пък някой път това животно решава, че трябва да пиша на кирилица и не мога да сменя на латиница, за да напиша УЙндоус. :blink:

Опитах да получа инфо по тоя въпрос като офтопик в една друга тема. И мен ме интерисува.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз отдавна казах, че кирилизатора го поддържа само ИЕ, в другите браузъри не баца. Ама нейсе, глас в пустиня (или фалцет).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ази събота и неделя не мога да пиша, защото имам интернет само от едни компютри, които са с някаква смахната опреационна система, където въобще и не моа се надявам да има кирилица...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да се махне вградената такава и който си няма масов БАН! :green:

 

Майтапа на страна, заради тази бъгня не може да се пише нормално с ФайърФокса. А много сме с него. И все повече ще ставаме като видях бетата на ИЕ 7... :)

 

Или го ремонтирайте някак или го махнете. ПЛС!

 

П.П. Един път писах на АХЕ и той само каза, че е с ИЕ и не го бърка. Там работело ОК...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да се махне вградената такава и който си няма масов БАН! :green:

 

Майтапа на страна, заради тази бъгня не може да се пише нормално с ФайърФокса. А много сме с него. И все повече ще ставаме като видях бетата на ИЕ 7... :D

 

Или го ремонтирайте някак или го махнете. ПЛС!

 

П.П. Един път писах на АХЕ и той само каза, че е с ИЕ и не го бърка. Там работело ОК...

На същото мнение съм... във файърфокс една буква на латиница не мога да напиша, секано е да пишеш разни английски думи/имена на групи и т.н. на български... ит'с фън, ю ноу :P Че даже и това изплезено човече не мога да го напиша с две точки и Пъ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с лиска, и при мен е така. :D Трябва да се фиксне и унифицира, да може да го хапват и лисицата, и... щъркелът. :P Другият вариант е да натиснете "Предварителен преглед" и след това ще можете да пишете на латиница.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Както шефа каза, това е писано специално за Интернет Експлойтър. Няма как... Нали сега има война на броузърите... Скоро ще излезе Интернет Експлорър 7 и малко ще се пооправят нещата! За съжаление това с кирилизатора е и според спогодби... Не е само защото така е написано... :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро ще излезе Интернет Експлорър 7 и малко ще се пооправят нещата!

Ако не оправят бъговете които в текущата бета нещата ще се оправят, ама някой друг път.

 

Аз имам следният проблем с IE7 - не мога да сменям системната кирилица/латиница с Alt+Shift (стандартната комбинация) в IE7, вместо това трябва да цъкам с мишката върху иконката на таск бара и от там да си избирам кирилица - много досадно. В други приложения нямам никакъв проблем с това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С новия ъпдейт на Mozilla Firefox 1.5.0.2 проблема с кирилизациите липсва, което много силно ме радва! Така че всички фенове на този браузър да ъпдейтват бързо и...юруш! :D

 

IE7 е голяма боза, или поне бетата, която пробвах преди месец. И 6 не беше цвете, но тоя IE7 ми е тотално гаден. Сори, М$, но т'ва е положението... :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С новия ъпдейт на Mozilla Firefox 1.5.0.2 проблема с кирилизациите липсва, което много силно ме радва! Така че всички фенове на този браузър да ъпдейтват бързо и...юруш! :(

...

Чудех, защо аз нямам този проблем с лисичката и ти го каза. :(

Точно така е с 1.5.0.2 проблеми с кирилицата няма, стига да не е флекстъп. (Това последното съм го отрекъл. :lol: )

Да живее Инжинера, че ми отвори очите Овреме. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие си имате кирилизатор в Лисицата , ама Операта нема ... Аз след като си реинсталнах уиндолса нямах ни флекс , ни нищо , нямах и ИЕ , защото съм го отрязал ... И какво да правя ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ти си имаш килиризатро, същият като нашия - Windows килиризатора.

Ако ти трябва фонетична подредба дръпни си от сайта на Инжинера тук!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.