Jump to content
Българският форум за музиканти

Създаването на подраздел Миксове в подфорум Семпли


Recommended Posts

И двата варианта (подраздел във музика и семпли или подфорум във звукозапис) са логични и приемливи според мен. Що се отнася до името, може да е "Записи", което включва и сурови и смесени и мастерирани записи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

От гледната точка на човек, който нищо, ама съвсем нищо не разбира от запис на инструменти и миксирането им, с две ръце и два крака съм "ЗА". Ще е от полза за всеки начинаещ, който не разбира как да си "направи" добре звучащ микс и ще може да се учи от знаещите на форума, който хич не са малко. Предложението на Black Bird си го бива ( :punk_guitar: ), а и малко обяснения (като тази тема) събрани на едно място ще улеснят неимоверно нас прохождащите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като от вчера и аз вече се занимавам с разни записчета (мега-ламерски, но все пак), мисля че мога да изкажа одобрението си относно идеята!

в "Звукозапис" е супер! :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звукозапис -> Миксиране & Мастериране или Микс & Мастеринг (това е моето предложение)

 

Там ще се задават и въпроси за това как се помпа микса и т.н. нали? Демек много от темите в Друго ще минат в новия подраздел?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Записи" е добро наименование, както предложи Боби. В подзаглавието можем да сложим - "Тук публикувайте вашите (не)завършени записи за дискусия по отношение на смесването и мастеринга". Или нещо подобно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва като "Записи" - по-българско си е, няма само ХюЕсЕй я !

 

Може ако толкова е зор да го решим да направим анкета :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е въпросът за претенции. Сега кат осе замисля и аз предпочитам българското - Записи. Ама не става много ясно дали хората да си пускат записите за към феновете или такива за обсъждане. Ако сложим "Смесване" май е по-добре а? Българската дума за Мастеринг не я знам :);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.