Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

^Казвам, че прескача етапите на изработка. Аз лично знам, че имаше много обработки преди

да почне с боядисването.

Стоилчо, ни са пръй на ''яж ми плява'' ами кажи що така си редичък!

Тука АУДИторията тръпне ф учакване. shake_puter.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...има, има надписчета и то доста:

 

Тук китарката е само лакирана.

pic0540.jpg

 

pic0539.jpg

 

Ботьо, ще я карам на плява щот' ...заради килограмите, и стига блъска тоя монитор, че ще се порежеш!

 

К. Димитров

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега всичко живо ще започне да сваля китари от стените на заведения и да искат да стане като тази! Аз вече бройкам едни в Happy.

Боже и аз искам така! :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коце, тази сутрин станах крив като макарон, спи ми се, реве ми се... отивам на работа... Отварям форума с цел да видя кой какво и след точно три минути влязох в твоята тема. Бива ли така, бре момче!?! Да разплакваш хората толкова рано сутрин! Как те не бе срам, кажи ми само! Това лого... Аз... :greenball: Не мога... :hysterical:

 

П.П. Излизам в обедна почивка в 10 сутринта заради теб! И поздрави на всички фенове на Гибсън с това творение! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сергей, Сергей, ;) к'во напрай бе човек, Happy пак изкараха някой лев на твой гръб! surpris_26.gif

Янчо, велик си! Confus_84.gif

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен "Red Riding Hood" (Червената шапчица)

хахаха да, той Серго така си и казва...

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Гении!!! Между другото и на мен ми е хрумвала подобна идея за китарата която сега чакам и се надявам скоро да се похваля с нея. Казвала се е Chevy, после Chery, Cheri и накрая на главата остава само едно стилизирано "С" пресечено с черта, от който период я купувам аз. И това" С" веднага ми напомни за сърп и чук. Обаче това тук е велико. Искам го и аз, ако не е запазено само за тази убавица. ;)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това лого направо издави рибата из Янтра!!!

:icon_shithappens::);):):hysterical:

То бива, то може, ама такова нещо не бях очаквал!!!

Тая тема ми изяде всичкото свободно време, кой, какво, все нея гледам дали няма нови постове с любопитен снимков материалец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:);) страаашен ...браво майсторе замисли се за риалити предаване като тия с чопърите по дискавъри или "Пич оправи ми колата" по МТВ :icon_shithappens:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.