Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

^мдааа, щото Генчо от шапка, ръкавици прави, чифт.

Тъй, че търси си шапката в чекмеджето а не на закачалката.

Геньо, споку ба чиляк, ши напрайми от форда кот кажиш, някой път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Гоче, не си прав мале! Туй с ръкавиците хич не е тъй, че биля и за шапката, пък за форда да не си посмял да кажеш лоша приказка, щот на рефрет ще те прокълна и тогава... познай :greenangel:

 

........

Редактирано от BassTraffic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще му направиш ли Claw Hole на тремолото :greenangel:

 

Дори и да беше в солиден цвят и да имаше възможност да се направи този "Lyon Claw" за който казваш, мисля че би било неуместно. Запазена марка на Вай и Айбанез е. Ако преправянето беше на някоe RG - да, яко е на външен вид (не променя хода назад всъщност).

Но в случая според мен става сбирщайн - Винтидж тип страт с екстри от "модерен" тип китара (на 20 години модел вече де).

 

 

А незнам какво толкова спорите относно Фордовете! Ясно е че има две марки коли - Форд и останалите. Никой немоЙе да му Убеди, че Ескорт Coswort е боклук, разбииш ли!? :)

Редактирано от Daniel_V
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. ... "Lyon Claw" за който казваш, мисля че би било неуместно. Запазена марка на Вай и Айбанез е.

2. Но в случая според мен става сбирщайн - Винтидж тип страт с екстри от "модерен" тип китара (на 20 години модел вече де).

3. А незнам какво толкова спорите относно Фордовете! Ясно е че има две марки коли - Форд и останалите. Никой немоЙе да му Убеди, че Ескорт Coswort е боклук, разбииш ли!? :godbless:

 

Мдааааа, коментирам подред:

1. Да, прав си така е, но ако Серго искаше (а той искаше) такива, щях да му направя. Нека не ми се сърдят колегите от Ibanez ама целта не е да ги копирам примерно щото ще глътна финанси от това, а защото Серго иска.

 

2. Пак си прав. Точно това се търси като краен резултат. На базата на наличните тяло и гриф, да се спретне нещо, което Серго счита за функционално и удобно. Като капак на сбирщайна се добавят и активни EMG David Gilmour set :).

 

3. Нямаш представа колко си прав. :greenangel:

 

К. Димитров

Редактирано от BassTraffic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МАМААААААААААА!!!!

Направо се изкушавам да купя някоя стара метла, дето не мяза на нищо и да ти я пратя за "пооправяне"!

За пореден път ми скриваш шапката, чакам с нетърпение продължението!

 

 

 

А дали не е по добре да си поръчаш нова, :greenball: вместо Коцето да рециклира стара?

Само идея де

6.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@pioneer 306c:

На мене не ми е толкова за самата китара, дали ще е нова или стара, доставя ми удоволствие да гледам как КD прави неща, които според мен са близо до границите на възможното и от нещо което се е било превърнало в дърво за огрев става отново на музикален инструмент, при това по - як от оригинала.

Между другото и ти доста добре се справи със синия дзвер и след това с Експлоръра, дано скоро да видим и твои нови проекти.

:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дали не е по добре да си поръчаш нова..

А къде е тръпката?! Питайте ме, аз ще ви кажа!

За да се рециклира или видоизмени една китара е необходима не само идея но и цялостна концепция за въпросния ремонт. Коцето е само изпълнител в случая. Вие задавате идеята, казвате си бюджета и ако сметките излязат,

приключението започва. Тази дума да ви е позната отнякъде?!

Кефа е огромен, след като получите китарата си обратно, защото тя ще бъде плод на вашето въображение, познания

и виждане. Това ще бъде ВАШАТА китара...

Това не може да се купи от магазин...повярвайте ми!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ мисля че човека имаше предвид да си поръча нова, правена от KD и че тя пак ще е по негово виждане и т.н. Според мен приключението във създаването на твоя custom китара е много по вълнуващо. За жалост не е за джоба на всеки :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А къде е тръпката?! Питайте ме, аз ще ви кажа...

 

 

Но във твоя случай май френд трябва да се правят компромиси.

Сещаш се за какво иде реч, но при нова изработка няма да има компромиси...........

 

 

^^^Mefistofel82 Скоро приятелю ще има продължение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подсети ме, наистина не се сещам, но само се сещам опулените очи на свирещия, който е дошъл да пробва китарата. Повярвай ми, не са двама-трима и не са някакви дрънкачи. Не се познаваме, но мога да те уверя, че при мен компромис няма, дори когато се говори, че има компромис.

Сашко може да потвърди, че когато гаргата е рошава, това е, защото съм я разрошил аз. Той го е гледал тоя филм. :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеше и да го резнеш това висящото... като увяхнал...

Как не се научиха да правят не-грозни глави тия от Фендър... :thumbdown:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..тези по-малките глави са ми по-симпатични в сравнение с предишните "лопати". Иначе си е въпрос на вкус, така е.

 

К. Димитров

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.