Jump to content
Българският форум за музиканти

Култови Песни


Recommended Posts

Такам ... трябва ми помощ ... идеята ми е такава, който се сеща някаква култова песен за акустична китарка да ми напише името и изпалнителя, но става вапрос за наистина велики песни със смисъл и т.н. и е мн важно да имат мн стабилен инструментал .. не просто някакви акорди .. от Сол към Ре и т.н. ами да има к'во да се свири ако ме разбирате :ph34r: .. че съм я закъсал ... немога да измисля нищо ... абе просто култови песни ми трят .. фащаш акустичката и полудяваш ... може и да са от въпросните ... по лесни за свирене песнички .. но просто да са някакви култови, известни и т.н. дет ще останат в исторяита .. хммм немога да го обясня, но предполагам че ми схванахте идеята, който се сеща за култови песни да пише

 

П.С. отпадат песни стил Ингви ... там ня никва история и дух според мен .. смисъл че то си е само техника там ... искам да носят някакъв дух :godbless: ... примерно сещам се Лейди ин Блек на Юрая Хийп ... е в такъв стил да са песничките :godbless:

 

П.С. Сега феновете на Ингви ще ревнат ... не ми е тва идеята ... пича е велик ... просто нетърся такива песни, та непишете излишни несвързани с темата неща ;)

 

Айде пишете песничките ... Lady In Blackkkkkkkk .... :)

 

Lady in black на Uriah Heep е добра насока за това което търся :) ... айде помагайте :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Layla" - E. Clapton

"Tears In Heaven" - E. Clapton

"Change The World" - Baby Face

"More Than Words" - Extreme

"Wanted Dead Or Alive" - Bon Jovi

"Wild World" - Mr. Big

"Boat On The River" -

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И никой не е написал Хотел Калифорния? От култова по-култова, не е само от сол към ре (макар че и това го има), демек има кво да се свири, носи всякакъв дух, дъх и аромат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде продължавайте де :) до тук имаме

 

Uriah Heep - Lady in Black

Rolling Stones - Angie

Cansas - Dust in the wind

Led Zeppelin - Stairway To Heaven

Pink Floyd - "Wish you were here"

Eagles - Hotel California

 

давайте в същия дух :rockon::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.