Jump to content
Българският форум за музиканти

Любими китаристи


Egon

Recommended Posts

Аз да си призная за ученици на Унгви не знам да има, ама може и да има. Иначе въпросът на Кольо е хубав. Нека само леко го перефразирам. Кой е най-силният ученик на Джо Сатриани? Май отговорът клони да е Вай, ама дали има и други именити ученици?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да си призная за ученици на Унгви не знам да има, ама може и да има. Иначе въпросът на Кольо е хубав. Нека само леко го перефразирам. Кой е най-силният ученик на Джо Сатриани? Май отговорът клони да е Вай, ама дали има и други именити ученици?

 

Има.

Освен Вай и Кърк Хамет, това са Алек Сколник, Чарли Хантър, Лари ЛаЛонд ( Праймъс), китаристи от групите - Каунтин Кроус, Икзодъс, Търд Ай Блайнд, Лаз Рокит. Предполага се, че има други, които не са успяли да станат извести или пък да свирят към някоя известна група като горните ( групите известни, самите китаристи - не толкова).

 

Индиректно ученици на Ингви - колкото искаш.

Аксел Руди Пел - е какво друго, освен кръстоска от Ричи Блекмор и Ингви.

(хаха - не в буквалния смисъл)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Индиректните са милиарди, то е ясно. Джо Стъмп направо ме разбива. Той се облича 1в1 като Ингви китарата му е ИЕСПИ жълт страт с изкопани позиции. Около китките е яко гривни, висулки, дрънкулки, панделки, кръстчета, хиксчета и завъртулки. Открии НЯКАКВА разлика!!!

 

Yngwie-Malmsteen-sp01.jpg

 

Joedvd4.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен в последно време започна да ме кефи Steve Morse. Като свирене и визия.

Редактирано от Metalix
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Освен Вай и Кърк Хамет, това са Алек Сколник, Чарли Хантър, Лари ЛаЛонд ( Праймъс)

...

Лари, Хърб и Лес от Праймъс са великани! :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yngwie-Malmsteen-sp01.jpg

Са ако откриете и разлика с Ричито.. :hysterical:

 

Ингви е дебел - ползвай актуални снимки :tomato:

както казваше в култовите си уроци "I'm so fat"...

"If I play that any faster your mind will blow up cause I'm so amazing, I'm the best" :hysterical:

Редактирано от Overdrive
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.