Jump to content
Българският форум за музиканти

Jimy Hendrix - Psychedelic Lick Contest


TONY

Recommended Posts

Какво се разписахте за глупости - като не ви влече Хендрикс, бръмчете си в "Предложения" или "Говорилня" :)

 

А, баце (@ видния столичен простак), не съм очаквал да те чуем с МИДИ :) .

Дай да напрайм едно лайф-ф-ф изпълнение от типа "Жем", тамън и аз ще се изходим в темата :thumbs_up: ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 71
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Наркоман бил...айде стига глупости! Те всички са като от екранизация на "Малката друсалка"...

Нека не разводняваме хубавата тема с безмислени спорове Хендрикс ли е музика или дет метъла. ПЛС! :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Младеж, никой не сравнява Hendrix с Schuldiner, тъй като леко усетих намек в изказа ти.

Подсещам, че утре е годишнина от смъртта му.

Нова тема по този случай не слагам, защото има достатъчно “водещи” личности във форума, които се грижат за това.

И отново се разсмърдя на фекалии във форума.

Хайде модераторите си знаят работата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, баце (@ видния столичен простак), не съм очаквал да те чуем с МИДИ .
Кво е това МИДИ?,записвал съм със Сансамп директно във входа за микрофон на компа,даже и ревърб не съм слагал от Куул едит-а.

А, дето бил наркоман Джимарата-тия дето я обясняват така неговата музика са Некадърни нещастници,дето и цялата дрога на света да вземат,пак няма да му стъпят на малкото пръстче..

Какво се разписахте за глупости - като не ви влече Хендрикс, бръмчете си в "Предложения" или "Говорилня"
:thumbs_up: Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дотук само Хилибили се е включил в темата адекватно и то без да използва думи, скоро ще съм си оборудвал мини домашното студио и ще почна и аз. Иска ми се да чуя още толкова яки неща преди да я затворят...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако издържи до 10-я след толкова различни сола и т.н. обаче стига офтопик само да кажа моето мнение за Хендрикс...Може да е друсал обаче това му е нещо като ежедневие преди да стане световно известен смисал че това е част от живота му и никой не може да го упрекне ами че е уникален и такъва талант се ражда на 10239057 години си е просто факт...Ами аз лично не съм и капка повлиян от Дет метъла и не го признавам за музика(лично мое мнение) !!! ами Записа ти е найстина Велик ...мн мн мн надъхва...

 

Напълно съм съгласен с теб :thumbs_up: И аз не признавам дет и блек метъл за музика :hooray:

А относно Хендрикс ... :wallbash: :wallbash: Просто велик :wallbash::recourse:

 

Извинете за флууда, но не можах да се въздържа.

Редактирано от Slav
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да отбележа,че подкрепям TONY,но няма да мога да се включа,в последно време нямам толкова време а искам да си преговарям старите парчета

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скивахте ли кво съкровище си имаме хълмомомчешко?

 

Добре, че се яви на Хендрикс, щото иначе щях да те плювам оттук до хоризонта.

 

Айде сега дружно в темата класация на 14327 любими китаристи от България и селата наоколо.

 

Момчето от хълма управлява!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаме кутия в gmail.com (отивате на www.gmail.com)

 

bandofgypsys69@gmail.com

парола : purplehaze

 

 

Няма лошо да си пускате нещата и в медия-путфайл или където Ви е кеф,

обаче имайте в предвид, че тази медия-путфайл много бавно зарежда, не отваря линкове

и си е главоболие.

Хубаво е всичко да е на едно място, така че крайните си неща, ги пращайте в gmail.com .

Хайде Бенд ъф Джипсис, да почувстаме лятото на 69-та :)

(като се замисля, тогава вече съм бил в ембрионен стадий :thumbs_up: )

Редактирано от TONY
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето и от мен нещо

извинявам се за лошото качество но нямам време за професионални записи

беше то едно време като давах и гъза си за музика :)

 

Редактирано от bony
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласен с теб :) И аз не признавам дет и блек метъл за музика ;)

А относно Хендрикс ... ;):) Просто велик :recourse: :recourse:

 

Извинете за флууда, но не можах да се въздържа.

Ами толкоз то!Не всеки може да разбира различни стилове от музиката...ограничение...ограничение.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е добър варианта на Bony :hysterical:;) .

 

Този път за разлика от предния(от Пантера нищо не разбирам) ще се включа с едно кратко видео(че е по лесно от аудио запис).Сори за качеството.Камерата ми е пълен компот

th_jamj.jpg

 

Лимитера хваща само китарата,ама така е като се правят нещата за 10 минути

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aаа направо нереално ...Супер направо ме завладя!!!ако пуснеш и някоя друга песен ще е велико просто!!!

С каква лекота само го свириш даже се наместваш :hysterical: страшно е !!! 5 Велик от мен ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.