Jump to content
Българският форум за музиканти

Jimy Hendrix - Psychedelic Lick Contest


TONY

Recommended Posts

И Кольо и Малин и Агоп - са с много яки варианти ( и много густо) .И другите също де, просто вдигате много яко летвата.

Аз по прицип си репетирам два варианта на едно и също парче - съкратен (2мин и нещо) и пълен (4 и нещо) - но се различават малко и като грув. За първият вече съм готов, но ще е добре пак да пресвиря, че има някои моменти, дето не си ги харесвам. Ще постна и аз докрая. Предполагам и други ще постнат. Примерно Уинд край Мери, има много неща има дето си залужават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 71
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Супер!!! Засега всичките изпълнения са много добри!!! Хммм ще ми се да има такъв "трибют" и за мойте любими китаристи....жалко че всичките са живи, иначе можеше и да стане нещо :thumbs_up: ....дотук с черния хумор. Хилбили направо ме уби! :recourse::recourse::recourse:

 

ПС: Браво на Тони че вкарва движение във форума! :thumbs_up:

Редактирано от Martyr
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... Здравейте на всички , много се изкефих на темата до сега , а и на всички изсвирили своите варианти на Баткото на всички китаристи ... та понеже съм си стар фен на Хендрикс и си играх оная вечер с Амплитюб Джими Хендрикс и ето какво излезе от тоя софт ... естествено че имаше и пост обработка на китарата но това е нормално както се казва ... парчето е откъс от любимата ми Вуду Чили магия на Хендрикс и не претендира за точност на вадене , изсвирване и т.н. , както и не е предназначено за участие в контеста , просто защото не е цяло и не е с вокал , но ми се стори че ще е интересно на аудиторията на тази тема и затова го пускам . китарата е моно а другото не е :icon_shithappens: . микса е правен в 4.30 след полунощ , та затова може и на някой да не му се стори съвършен , ама не ми е било това идеята , пък няма време за съвършености :) . ето го и линка http://media.putfile.com/Voodoo-chili- ..... това е , коментирайте на воля - затова е пуснато ...... да не забравя да ви пожелая весело изкарване на празниците и като се казва от компания да не се оттървете и много винско и свинско ..... чи тъй де ... живи и здрави .- Цеко :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уее,яко настроение :icon_shithappens: евалата,а аз си мислех че само хард-рок те кефи..

BTW,това е вуду чайлд,и аз мислех да го пусна,но кофти тракове-вуду чили :) е друго парче. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и моят плах опит - импровизация в стил Майк Стърн върху Who knows на Джимарата.

 

Impro on Who knows

 

Нещо не работи линка така че не можах да чуя какво си записал.

Ако го оправиш може да стане.

Честита и Весела Коледа на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега сякаш го оправих:

 

Impro on Who knows

 

Весели празници на всички колеги!

 

Да ок си много е готино страхотна импровизация.Личи че се занимаваш с джаз прогресии.Но малко се губи идеята ...понеже няма бас и става много отнесено ,ама иначе наистина ме изкефи мисленето ти Бравос!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@indy

Браво много добре.Само за ценители наистина. И аз бих искал да мога да импровизирам така, но явно не ми достогат знания и техника още...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и моя опит както и предния път в последния момент.

Не е много добре записа ам ко да прайш контифютри гадни!

Айде жесело посрещане на новата година :offtopic-001::hysterical::hysterical::):)

http://media.putfile.com/Heartman---Purple-Haze

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще го оставим за 05.01 - празници , изтрезняване... :cheers:

пък и повече може да се включат дотогава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За този контест бих могъл да се включа само с едно нещо, което всъщност другарчетата от S.O.D. направиха преди 22 год. и няма да е честно да им експлоатирам идеята. :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ i know what u r talking about :cheers:

важното е да имаме и чувство за хумор.

пък и на тях им се връзва на стила пърфект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.