Jump to content
Българският форум за музиканти

Behringer Vs Squier


zeratuL_x

Behringer vs Squier  

101 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Коя марка според вас е по-добра.Моля без коментари тип"И двете марки за зле"

Аз гласувам за Behringer,защото имам и съм доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 42
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Поне да беше сложил и Stagg , и Washburn (нисък клас) , че да има между какво да се колебаем :hysterical:

Иначе гласувах за Squier .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз си имам Скуайърче, свирил съм и на Берингер, ама мойто гардже си обажда по-добре. Хубава му е дървесинката и ако сменя адаптерите съм сигурен, че ще обади много стабилно, докато Берингер-а (поне този на който свирих и с който правих сравнения наскоро), е достатъчен само за много начинаещ, който не е сигурен дали изобщо след 3-4 месеца ще му се свири още.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм със Скуайър и съм си доволен. Тремолото хич не ми разстройва-само с няколко цента за около 2 дена. Незнам какви бяха тези коментари свързани с марката-вярно, нисък клас са, но според мен си заслужават парите. Единственото, което трябва да направиш е, като я вкарашу вас, да отделиш 1 час за финна настройка на китарата. И още не мога да разбера, защо тези от xxxx ги получават на части тея китари и ги сглабят в София??? :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ не стреляш ли малко в тъмното.

Първо не знам, дали сглобяват скуаяри тук.

Второ за това нещо, ако е така, може да има основателна причина (или причини) -

намаляне на транспортни разходи (което би трябвало да се отразява на крайната цена),

политика на скуаяр - фендер за експедицията,

предотвратяване на загуби от повредена продукция.

Не знам дали ще се разбере как е в действителност,

но дори да е, в РФ работят кадърни и компетентни хора

и лично не съм попадал на некадърно сетната китара там ( макар да съм пробвал съвсем малко).

В областа пак на предположенията и догадките,

ако се прави сглобяване тук - такава сериозна фирма,

би могла и сигурно би го направила - е да прати 1,2 души, които ще извършват тази дейност,

на едноседмичен трейнинг курс.

 

Гласувах за Скуаяр, но имайте впредвид, че продукцията на Скуаяр е значително по- разнообразна.

Ако Афинити Скуаярите и Берингерите са на кантар, то Стендард сериите на Скауяр

са си друга класа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е "Спешъл", сиреч е с дървенията на Стандарт и със скапани адаптери, но определено издухва Берингерите.

Тони определено е прав за по-широкия спектър продукция на Скуайър, от китари за съвсем начинаещи, до китари които определено вече се намират в доста по-горен клас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Берингър или Скуайър и си говорим за китари - вие майтапите ли се?

 

Скуайър са евтини и не много качествени китари, вярно е, но поне са инструменти, на които може да се свири и които могат да се ъпгрейдват с добър резултат.

 

На Берингър съм виждал две китари след някакъв период на употреба от собствениците им и трябва да ви кажа, че ми се доплака ... криви грифове, разлепени фингърборди, ключове, които отпускат с по половин тон при всеки бенд ...

 

Гласувам за Скуайър и още как!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига плюйте бер. ве,много са си хубави китарите стига да ги пазиш.На мене нито ми превъртат ключовете,нито ми се разтройва китарата след ползване на тремолото(а аз доста го използвам някой път и само за лиготий),нито ми се лющат точките.Просто някой китари ги праят фалшиви и затова се получават такива работи.На мене преди 4 дена ми отиде тремолото и ония ден като си я зех ми казаха че са го направили не както трябва,в последствие и резбата и сичко беше отишло.Сичко е въпрос на късмет при копуване на евтина китара...А колкото до евтините скуеари за мене поне никва разлика с берингър(говоря като гриф,цвят ако щете и т.н).Затпва нема да гласувам за нито 1то нито другото.Оставам си на мнение че сичко е на късмет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз гласувах за Squier ме пък много си ми харесва китарката и грифа е удобен и звука и е хубав па сега като сложих и един Chopper на Dimarzio на нека просто кърти от всякъде. а колкото до Behringer китарите .... не ме радват особенно като обикалях по магазините да си търся китара в ямахата на петте кюшета пробвах всички беринджъри но нито един не можеше да се сравнява със скуаяра нойто си зех после(дори със сток адаптерите му),а той е за 350лв афинити страт

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.