Jump to content
Българският форум за музиканти

<!> Стилове, ритми, аранжименти, бленди, MIDI и т.н. - Търсене/Предлагане


Recommended Posts

  • Отговори 724
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

здравейте на всички ,интересуваме има ли някой програмата стайл уоркс 2000 или от къде мога да я изтегля ,благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте на всички ,интересуваме има ли някой програмата стайл уоркс 2000 или от къде мога да я изтегля ,благодаря предварително

Опита ли с Google.

 

https://www.google.bg/search?q=style+works+2000+universal+download+free&oq=styuleworks+2000&aqs=chrome.2.69i57j0l5.17924j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 да намерих я инсталирах я но при конвертиране не ги разчита клавира 

става въпрос за ямаха пср 630 ,трябва ми малко информация със стилове за ямаха пср 630 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте,може ли линк за горепосочената програма,че безуспешно търся от къде да я сваля!Трябва ми много!Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напомням, че е забранено според правилата на форума да се публикуват линкове към пиратски софтуер :) Не си играйте с огъня.

 

Не ми е работа да съм съдник, но си изкарвате парите със свирене и ми се вижда доста арогантно да ползвате този софтуер безплатно. Така както на вас няма да ви е приятно някой да ви ползва за свирене без пари, така и хората, които пишат софтуер очакват заплащане за труда си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте работя с Korg Pa600 и имам следния проблем.. Предната година един приятел така да го нарека ми беше пратил негов сет който е правен на Korg Pa800 тогава когато го заредих на моя клавир си бачкаше без проблеми и всичко си вървеше.Тази година ми каза че си е обновил сета и ми го прати да го разгледам но когато го заредих на моя клавир половината стилове не тръгваха а предния сет си вървеше без проблем. Та въпроса ми е от какво може да е това ? Всяка година си обновява сета и до сега винаги са ми тръгвали стилове, бленди тука последния път като ми го даде не тръгват половината стилове....  От какво може да идва този проблем ? Прегледах цялата тема от началото до края и видях че има хора които разбират доста от клавири и се надявам да знаят нещо по въпроса ! :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз зареждам винаги само СТИЛОВЕ или БЛЕНДИ самостоятелно, никога цял сет тъй като той е записан с определени настройки и така може да се прецакат доста неща! Така стана един път и то по мое невнимание с предния ми клавир ПА 50... след това презареждах наново    :yes:  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До сега никога съм нямал такива подобни проблеми имам клавира от около 2,3 години и до сега нищо сериозно слава богу сега за първи път се получава така..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е трябва да се внимава какво се зарежда в клавира  понеже понякога няма съвместимост и ако не си в час какво може и какво не,по-добре питаи и се осведоми какво и от кого може да лоадваш иначе :butcher:

Аз съм със па 4 и пак не зареждам безразборно каквото и да е.Глобал се зарежда от сет от същия модел корг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.