Jump to content
Българският форум за музиканти

<!> Стилове, ритми, аранжименти, бленди, MIDI и т.н. - Търсене/Предлагане


Recommended Posts

Здравейте, начинаещ съм и търся сет за касио ct-x3000, в инструкцията пише, че работи със стандартни миди файлове, може ли някой да ми помогне? Благодаря предварително! Поздрави на всички! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
  • Отговори 724
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравейте!

От няколко дни наблюдавам едно китайче Медели акх10.

Някой има ли мнение за този аранжор(китайците го водят про ),заслужава ли си,може ли да е достоен заместник на па700,600 или е меко казано "бозичка"?

Видях че в базар.бг е имало обява за такъв,но вече е продаден.Ако колегата който го е купил е тук във форума,молбата ми е...ако може да даде повече информация за този аранжор и възможностите му.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Georgi Krastev написа:

... китайците го водят про ...

Китайците обикновено включват всичко над $10 в тая група, така че съм свикнал да не обръщам внимание на всякакви техни добавки от рода на 'Pro', 'Studio' и т.н. ;)

Не съм този, който го е купил от базара, но пък имам някаква обща представа за модела, понеже още преди 3 години се колебаех дали да не си го поръчам предвид ниската му цена и нелошите възможности. Тогава изгледах доста ревюта и демота, но накрая ме отказа факта, че дълго време го нямаше в наличност никъде, а и съвместимостта на стиловете спрямо другите популярни марки никъде не беше спомената, така че приех, че просто я няма и си взех Корг.

Медели пуснаха този модел някъде в началото на първата ковид вълна, точно когато всички онлайн магазини започнаха да изпитват проблеми с доставките на всякакви модели от всички фирми. В Томан и др. големи вериги по онова време моделът изобщо го нямаше, а след време се появи, но с надпис "доставка след няколко месеца".  На хартия по данни изглежда доста добре - копирали някои функции от PSR-SX сериите и са го понапълнили с екстри, които обикновено се срещат в по-високите класове. Като звук бих го позиционирал на нивото на SX600 или PA300-600...някъде там, но пък има повече опции от ниските модели. Сега...дали е боза или не, е въпрос на виждане и претенции, понеже тук във форума има колеги, за които даже Genos или PA-5x са бози. :)

Понеже също бях видял онази обява в базара, ако не се лъжа, човекът беше от Ямбол, а цената първоначално беше 1000 лв., след това я смъкна на 900 и след това не съм следил обявата, но пък неговата май имаше някакъв транспортен дефект като че ли. От моя гледна точка ако всичко по инструмента си работи, мисля, че цена от 900 лв. е резонна на това, което предоставя модела, особено сравнявайки от какви суми започват най-ниските класове на Ямаха или Корг. Ако обаче някой смята да го взима за чалга изпълнения, трябва да забрави за всякакви 'Муси', 'Ради' и прочие сетове, предвид стиловата (не)съвместимост...някъде бях чел, че AKX10 може да конвертира единствено ямаха стилове, но само през компютър със съответната програма и с неясен краен звуков резултат, така че дори само поради тази причина покупката не ми се вижда много оправдана. ;)

Редактирано от yamaha
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...
Отговорено (Редактирано)

Здравейте на всички, от скоро имам Корг па 600, и ще съм благодарен някой ако помогне или да ми каже от къде да ги сваля. Трябват ми няколко стила: Ennio Morricone Chi Mai, Vesna Zmijanac - Kad zamirisu jorgovani, Christos Kyriazis - Epimeno, Бяла роза-Славка Калчева, Драгана- опрости за сваки дан, и Дай си сърцето-гръцка. Благодаря предварително!

Редактирано от svetlio1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте колеги!Търся читав сет за Korg Pa800.Предимно за кръчмарска музика.Благодаря предварително на всички отзовали се!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.