Jump to content
Българският форум за музиканти

<!> Стилове, ритми, аранжименти, бленди, MIDI и т.н. - Търсене/Предлагане


Recommended Posts

 

Знае ли някой как се обръща (миди-кар.) във (чисто миди). Пробвах да заменя думите но не се получава. Програма ли трябва или нещо друго.

Еми ще си намериш същата песен в ЧИСТО МИДИ, коeто няма КАRАОКЕ extension! :)

 

 

Не става, това са много песни и са точни с оригинала затова искам да ги обърна в миди и после с кеклока в мп3. 

 

Редактирано от misho.d
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 724
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравейте нов съм във форума някой ще ми помогне ли трябват ми стилове бленди ритми за ролаунд ва7 скоро си го вземах начинаещ съм ако ми помогне някой много ще му съм благодарен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Знае ли някой как се обръща (миди-кар.) във (чисто миди). Пробвах да заменя думите но не се получава. Програма ли трябва или нещо друго.

Еми ще си намериш същата песен в ЧИСТО МИДИ, коeто няма КАRАОКЕ extension! :)

 

 

Не става, това са много песни и са точни с оригинала затова искам да ги обърна в миди и после с кеклока в мп3. 

 

 

Колега, в случай, че на финала ти трябва мп3 файл, защо директно не ги търсиш в готови мп3-ки? Пробвай в линка по-долу - руски сайт с минусовки, търсиш по жанр,изпълнител или име на песен......много богата база данни. Специално за стиловете с които аз работя, няма нещо което да съм потърсил и да не съм намерил.  http://x-minus.org/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  http://x-minus.org/ Добър е сайта има много песни в него, но при промяна на темпо и тоналност се влошава качеството на инстрома. Затова винаги съм казвал че един миди файл направен добре обработен и обърнат в мп3 с подходяща програма, звучи много по-добре и то с реални инструменти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно си извън България.Остави някаква поща, ще ти пратя всичко, каквото имам .

Здравей Ilko Tasev, може ли да се свържеш с мен на nike_9611@mail.bg за да попитам нещо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, някой може ли да ми каже с каква програма може да се маха гласът на певецът на MP3 файл, ще съм благодарен :)

Vocal Remover Pro, Magic Vocal Remover, Audicity! Тази функция я има при ПА 600,ПА 900, ПА3х, но вокала напълно не се премахва, просто се намалява много без да изчезне!  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Здравейте, някой може ли да ми каже с каква програма може да се маха гласът на певецът на MP3 файл, ще съм благодарен :)

Vocal Remover Pro, Magic Vocal Remover, Audicity! Тази функция я има при ПА 600,ПА 900, ПА3х, но вокала напълно не се премахва, просто се намалява много без да изчезне!  :)

 

 

Нито може да се премахне вокала нито да се намали темпото (само на определени мп3 има изключения), напротив става по-лошо файлът се уврежда понеже програмата подтиска определен честотен диапазон. Затова казвам само миди файл обърнат с точната програма в мп3.

Редактирано от misho.d
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Здравейте, някой може ли да ми каже с каква програма може да се маха гласът на певецът на MP3 файл, ще съм благодарен :)

Vocal Remover Pro, Magic Vocal Remover, Audicity! Тази функция я има при ПА 600,ПА 900, ПА3х, но вокала напълно не се премахва, просто се намалява много без да изчезне!  :)

 

 

Нито може да се премахне вокала нито да се намали темпото (само на определени мп3 има изключения), напротив става по-лошо файлът се уврежда понеже програмата подтиска определен честотен диапазон. Затова казвам само миди файл обърнат с точната програма в мп3

Не съм казал че вокала се премахва НАПЪЛНО,  файлът не се уврежда пратил съм ти на лично линк да се увериш може да си избереш мр3 по твое желание!   :)  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр.Колеги нов съм във форума можели някой дами помогне трябватми бленди за Роланд е86 пощата мие moka86@abv.bg апак аз имам ритми и аз мога да пратя благодаря ви

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги Клавиристи многови моля пращайтеми бленди за роланд е86 молявисе и аз имам всякакви стилове за роланд иаз щеви пратя пращтайтеги на пощатами moka86@abv.bv

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде спри се малко. Оставил си си мейла и то три пъти в рамките на два часа. Ако някой реши да ти прати нещо, ще го направи. Ако не - не. При следващо подканяне от твоя страна ще ти сложа забрана за писане, за да си починеш. Това тук не е зеленчукова борса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.