Jump to content
Българският форум за музиканти

<!> Стилове, ритми, аранжименти, бленди, MIDI и т.н. - Търсене/Предлагане


Recommended Posts

Здравейте, колеги! Някой знае ли програма с която мога да конвертирам User Sounds от ПА3Х сет за ПА2Х, пробвах с Korg PA Manager, но за конвертиране изисква пълната версия. Благодаря.

 

Привет! Имам ги стиловете на PA3x конвертирани за PA2x Pro, дай Skype или e-mail! :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 724
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

 

Здравейте.И аз се интересувам от размяна на сетчета за Korg pa 50.Aз разполагам с това    http://www.img-share.eu/main/image_view/12615390_1045440838811368_2549852383660936243_ogBa5C3S.jpg.htm       ако някой има нещо по различно от това,и иска да разменим да пише.Скайп- vaskoo8798.

Разполагаш с 44 сета, толкова преброих, не са ли ти достатъчни или искаш още?  :)

 

Ами то сетовете са много,но съм подбрал само това,което ми харесва от тях.Искам да си наредя клавира само със стилове по избор.За сега половината съм го  запълнил.А хубавото на размяната е,че получаваш все нещо ново,което го нямаш :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Здравейте.И аз се интересувам от размяна на сетчета за Korg pa 50.Aз разполагам с това    http://www.img-share.eu/main/image_view/12615390_1045440838811368_2549852383660936243_ogBa5C3S.jpg.htm       ако някой има нещо по различно от това,и иска да разменим да пише.Скайп- vaskoo8798.

Разполагаш с 44 сета, толкова преброих, не са ли ти достатъчни или искаш още?  :)

 

Ами то сетовете са много,но съм подбрал само това,което ми харесва от тях.Искам да си наредя клавира само със стилове по избор.За сега половината съм го  запълнил.А хубавото на размяната е,че получаваш все нещо ново,което го нямаш :)

 

OK пуснал съм ти покана в Skype  :yes:  :)  :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да попитам дали някой може да ми прати midi file на песента zlatnik? От няколко дни се опитвам да вляза в дата.бг, но не ми зарежда. Ще съм благодарен ако някой ми помогне!

Дай Skype да ти я пратя  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Здравейте, искам да попитам дали някой може да ми прати midi file на песента zlatnik? От няколко дни се опитвам да вляза в дата.бг, но не ми зарежда. Ще съм благодарен ако някой ми помогне!

Дай Skype да ти я пратя  :)

belfi4o96 е скайпът ми :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте наскоро преминах от корг па50сд на корг па1х но нямам никаква информация ( стилове, бленди ) като цяло някой сет ..

Много бих се радвал ако има някой който свири с такава свирка и може да ми помогне трябват ми предимно по чалгарски работи и някой др циганска 9ка 2ка

Благодаря предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте наскоро преминах от корг па50сд на корг па1х но нямам никаква информация ( стилове, бленди ) като цяло някой сет ..

Много бих се радвал ако има някой който свири с такава свирка и може да ми помогне трябват ми предимно по чалгарски работи и някой др циганска 9ка 2ка

Благодаря предварително :)

Къде да ти пратя БГ сетове?  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Здравейте, искам да попитам дали някой може да ми прати midi file на песента zlatnik? От няколко дни се опитвам да вляза в дата.бг, но не ми зарежда. Ще съм благодарен ако някой ми помогне!

Дай Skype да ти я пратя  :)

belfi4o96 е скайпът ми :)

 

Изкушен от Zlatnik попаднах на MIDI EX-YU

Богата колекция от сръбска музика в миди и караоке формат, с лесно търсене по азбучен ред.

А ето и линк към инструментала в mp3, звучи прилично :music:

Редактирано от Goshev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, колеги ! Търся миди файлове на POP и Ever Green парчета. Пробвах да потърся чрез линковете на колегата Илко Тасев, но за съжаление поради някакви причини страниците не са достъпни. Така,че добре са дошли и предложения от колеги, които продават подобна информация....

Хубав ден на всички !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, колеги ! Търся миди файлове на POP и Ever Green парчета. Пробвах да потърся чрез линковете на колегата Илко Тасев, но за съжаление поради някакви причини страниците не са достъпни. Така,че добре са дошли и предложения от колеги, които продават подобна информация....

Хубав ден на всички !

Аз мога да ти пратя дай е-мейл или Skype за връзка!  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знае ли някой как се обръща (миди-кар.) във (чисто миди). Пробвах да заменя думите но не се получава. Програма ли трябва или нещо друго.

Еми ще си намериш същата песен в ЧИСТО МИДИ, коeто няма КАRАОКЕ extension! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.