Jump to content
Българският форум за музиканти

Adobe Audition/Cool Edit Pro


Mityata

Recommended Posts

Такааа ... Изтеглих . Инсталирах . Пробвах да записвам тука една песен и хоп - то си каза само - тра-ла-ла-ла-пълно зайче със л**на ... Освен ако не сте някои любители на екстремните преживявания , не го теглете и инсталирайте . За нищо не става ...

 

пс.Адобето много ме разочароваха :no:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такааа ... Изтеглих . Инсталирах . Пробвах да записвам тука една песен и хоп - то си каза само - тра-ла-ла-ла-пълно зайче със л**на ... Освен ако не сте някои любители на екстремните преживявания , не го теглете и инсталирайте . За нищо не става ...

 

пс.Адобето много ме разочароваха :no:

Що?Кво му е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.Товари компютъра (аз съм със AMD 2100+ (1742 MHz) , 256 рам и дъно Gygabyte K7 )

2.Инсталира си някви звукови драйвери , които ми ограничиха буфера на картата до 1026 семпъла . И разбира се звука почна също да сече .

3.Дизайна е толкова усложнен , че няма накъде повече .

4.АСИО съпорта е много орязан

5.Новите ефекти са бозичка .

6.Докат са ориентирам кое где е , направо си разказах играта .

 

пс. Да не говорим , че Preferences се намира в Edit , а не в Options.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От няколко дни го имам инсталиран и го разглеждам. Не ми харесва. Audition 1.5 ми харесваше най-вече заради простотата на употреба, а и открай време съм свикнал с интерфейса. Е, няма АСИО, ама за това има и други хостове. 2.0 наистина е и доста по-тежък.

 

Май ще се връщам на 1.5. За мен 1.5 с инсталирани Waves и Voxengo плъгини е с пъти по-функционален и удобен, а и качеството на звука хич не е толкова лошо. Собствените му ефекти не са кой знае какво, ама тях кой пък ги ползва. . . Така че 10х ама но 10х. :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Не съм работил с Windows 2003 и скоро надали ще, тъй като е ориентиран в посока сървърни платформи и не ми е нужен у дома. Но ако опиташ емулация на 2000 или XP...? ;) 2003 би трябвало да предлага тази възможност, както ХР я предлага. Надали в 2003 има особени промени по менютата, затова ще опресня в ХР как става: В Compatibility от Properties на *.exe файла избираш "Run this program in compatibility mode for:" ... и съответната OS.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля ,че audition 2 иска сервизен пакет за XP . И тъй като няма как да го намери на 2003 , няма да тръгне . Но не съм сигурен дали в изискванията му влиза service pack .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с 2003 RC2 SP1, което е последната му версия от преди няма и половин година. Когато пусна сетупа пише "this program is not compatible with this version of windows" или нещо такова, иначе всичко останало върви без проблем, и това че системата е сървърна не и пречу да се бърникне леко и преправи на workstation, като по този начин се получава Windows, в пъти по-стабилен и малко по-бърз от XP.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм работил с Windows 2003 и скоро надали ще, тъй като е ориентиран в посока сървърни платформи и не ми е нужен у дома. Но ако опиташ емулация на 2000 или XP...? :headbang: 2003 би трябвало да предлага тази възможност, както ХР я предлага. Надали в 2003 има особени промени по менютата, затова ще опресня в ХР как става: В Compatibility от Properties на *.exe файла избираш "Run this program in compatibility mode for:" ... и съответната OS.

Това го знам, но не помага защото сетъпа екстрактва некви файлове и явно после стартира тях

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с 2003 RC2 SP1, което е последната му версия от преди няма и половин година. Когато пусна сетупа пише "this program is not compatible with this version of windows" или нещо такова, иначе всичко останало върви без проблем, и това че системата е сървърна не и пречу да се бърникне леко и преправи на workstation, като по този начин се получава Windows, в пъти по-стабилен и малко по-бърз от XP.

Просто не може да си намери в системата това , което й е нужно . :D Иначе в изискванията пише , че иска Windows XP Service Pack 2 . Забелязал съм , че програми , направени за сервизен пакет на XP никога не тръгват на дуга операционна система

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

използвай по-добре audition. това е по-новата версия на куул едит, представена от адобе. тя е съвместима с ВСТ ефекти, които може да откриеш навсякъде :cheers:

куул едита е сувместим само с ДХ, които не са чак толкова качествени

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

как не са качествени бе

 

да не говорим че почти всеки плъгин го има за вст, дх или про туулс

 

но куул едит про си е пръчка както и да го гледаш

Редактирано от LOE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.