Jump to content
Българският форум за музиканти

Adobe Audition/Cool Edit Pro


Mityata

Recommended Posts

това е много старо

аз поне не се наемам да ти давам съвети за плъгини

 

ако не ти е бавен компа задължително мини на нещо по актуално

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми... примерно кубейс - с него може да правиш буквално всичко свързано с музика - записи, обработка, миксиране, мастъринг и т.н. Всички плъгини (с изключително редки изключения) работят на кубейс, освен това може да ползваш ВСТ инструменти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на него съм бачкал имам 2 гб плъгини за него но само незнам как като се запишат вокалите ала бала тама всичко после как да стане на .wav формат ???

селектираш тази част от проекта която искаш да експортнеш 1 в wav и даваш - file - export - audio mixdown 2

 

exportxz2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте! Без значение дали експортвам уейв или мп3 през Cool Edit, в самото начало на песента се чува едно отвратително пукане, което не ми е ясно от какво се получава... Някакви идеи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

спокс. и аз имах тоя проблем с кул едита. с преинсталиране не се оправя. имам приятели и при тях е така. решението е да оставиш аванс от 1-2 секунди в началото на записа и после да го МУТ-неш, или да си сложиш адобе аудишън - при него тоя проблем е изчистен :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Cool Edit-а си го има това... предполагам вид защита срещу пиратетата, защото един пич имаше лицензирано копие и нямаше този недъг.

Но в Аудишъна наистина е оправена дупката :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Търси с е-муле. Кул едита ползва само директ-х плъгини, от които има голямо разнообразие. Аз ползвам например Izotop Ozone, плъгини на Waves също вършат добра работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.