Jump to content
Българският форум за музиканти

Цокли за лампи


Recommended Posts

Може и да звучи глупаво, но откъде в София може да се купят подобни цокли?

 

http://img5.imageshack.us/img5/340/imageadm.jpg

 

Скъсах се да обикалям, не намирам никъде...

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно тези ли трябва да са?

Нещо аудиофе..... но  ли има в тях?

Ако може и друг вид, мога да помогна  :secret: , само да не се иска торба с цокли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А погледна ли в магазинчето на ул. Цар Симеон? Между бул. Мария Луиза и Борис на южния тротоар. Там две женици продават и са затрупани с чарколяк. Ако в момента нямат на другия ден ще имат. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В района около халите има 5 магазина за лампи и електроника,ако си ги обиколил и няма някой от техниците тук все ще има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От раздел купува продава във форумите за електроника.
Само че трябва да следиш.
Доста хубави NOS руски керамични цокли съм взимал, така и не сглобих нещо свястно с тях :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

А погледна ли в магазинчето на ул. Цар Симеон? Между бул. Мария Луиза и Борис на южния тротоар. Там две женици продават и са затрупани с чарколяк. Ако в момента нямат на другия ден ще имат. 

 

Нали този в безистена? Миналата седмица ходих да търся цокли деветки и други стари чарколя. Имаха като горните но черни.

На същата улица само че по към ул.Княз Борис има още едно магазинче. Може и там да се провери.

 

ПП Цените на лампите там, според мен са безбожни. За цоклите не съм питал защото ми трябва друг модел.

ПП2 На някой да му се намира ЕМФ-500-3Н?

Редактирано от g_vayov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Благодаря Ви Колеги за отговорите. По ред на номерата:

- Обикновено пазарувам оттук:

http://uk-electronic.de/onlineshop/index.php?cPath=122_110&osCsid=cfcb0d3610bbf6a00dabe7c722b54cfd 

копирах първата снимка на подобен цокъл, не че точно този модел ми трябва. Лампите са ЕССхх и искам да има "ушите" за монтаж 

с винтове. Просто всички други чарколяци са ми налични и не ми се прави поръчка само на цоклите от Германия.

- На Мария Луиза и Борис нямат. Имат едни черни, пластмасови, но някакъв странен за мен стандарт. Не стават за ЕСС. Подкрепям че цените там са ненормално високи. На Цар Симеон проверих и си купих само за проба едни ташак пластмасови цокълчета (такива имат), разпадат се на второто запояване, но за работен комплект стават. Затова пък си излязох с една шепа различни ЕССхх за двайсет лева, за проби   :) И да горя или чупя, няма да ме боли сърцето :) Имам силното подозрение че едната от тях ще се окаже находка, (TESLA ECC88).

- В Техническия не съм проверявал, добра идея, благодаря ! 

- Около Халите (ако се има предвид Квазер и другите около него), нямат.

Отново благодаря за съветите и поздрав.

Редактирано от jabs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около Халите провери ли в Пепина, ул.Сердика № 15. Те магазина го развалиха - сега е отстрани в двора. Звъниш от лявата страна на бившия магазин има звънци и излиза чичото да ти отвори магазина ако е там. 

 

Там имат такива

 

6302021.jpg

 

Малко скъпички - 5.40 бр. , но ако е за 1, 2 бройки. - може да звъннеш преди това да питаш - цък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Благодарност, Patzo.

Точно това търсех.

Скъпи са, да, но и в нета цената е такава.

Редактирано от jabs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.