Jump to content
Българският форум за музиканти

Резултати от конкурса


sw1tched

Recommended Posts

EDIT: Искате ли да направим CD с 5-те песни?

Въпросът е към авторите им и към всички останали.

 

Гласове:

1. The Cure is a Shotgun - 23

2. Cold Fusion - 19

2. Roba - 19

4. Troubles - 18

5. Lex Non Scripta - 17

 

След корекция:

{извадени гласове на потребители с твърде малък брой постове, повечето, от които в раздел Борса}

 

1. Cold Fusion - 19

1. Roba - 18* 19

(19 - 1)

3. Troubles - 18

4. Lex Non Scripta - 16*

(17 - 1)

5. The Cure is a Shotgun - 15*

(23 - 8)

 

 

 

Ако няма възражения по корекциите победителят ще бъде официално авторът на Cold Fusion. Ако смятате, че потребителите чиито вот не е зачетен трябва да имат последен шанс да защитят гласа си победителят ще бъде обявен след 22:00 утре (26-ти Септември).

 

Ще бъдат предложени и утешителни награди, така че приканвам участниците да продължават да следят тази тема.

Благодаря на всички за участието - като автори и като жури!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,мисля че е редно да защитя вота си за песента "Roba" като кажа че,тя най много ми допадна с това че,има някакъв заряд,хъс,енергия или кой както го усеща,макар че не си падам по такъв стил музика.Относно това че моят глас беше пренебрегнат понеже аз съм човекът с 0 мнения във форума (въпреки че съм регистриран в началото на годината)в защита ще кажа че да трупаш мнения като пишеш глупости от рода на(браво,и аз имам същия,много ми харесва и тн.) не е в мой стил и не ми е цел(въпреки че мога и аз да понатрупам малко рейтинг :hysterical: )За сега толкова от мен и лека.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В такъв случай двете песни имат по 19 гласа.

 

 

 

Искате ли да направим CD с 5-те песни?

Въпросът е към авторите им и към всички останали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искате ли да направим CD с 5-те песни?

 

Само ако станат готини.

Или по- точно казано, само тези, които прозвучат готино след студийният запис. ( това сам да си решиш, например)

Може да се свърже някой от шефовете на форума с например списание Ритъм, спомням си, че те издаваха към списанието такива рекламни дискове.

Иначе да се издава диск, само за форума, няма голям смисъл, според мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста щедро, аз съм за. Благодаря на всички гласували за Roba и Puk - и то е мое, хехех, наплесках го за 2-3 часа и записах некадърните вокали докато щерката спеше в другата стая, та затова са толкова зле, иначе не пея така :blush: То на крив водолаз водораслите му пречат, ама пък гледам, че и него сте харесали. Специално благодаря на rockmaniak за ценния глас и за това, че се наложи да пише трети пост заради моето парче:) И да помоля някой от Родопите да драсне някое текстче на този толкова напевен местен диалект, мисля че ще пасне за Roba, че без вокали верно е срамота. Записах това парче в Солища - на отсрещния баир на Гела след миналогодишното гайдарско надсвирване, може би съм успял да уловя някаква част от родопския въздух, въпреки че и това е записано за няколко часа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:thumbs_up: у йе, това е и парчето, което харесвам най-много, но както писах с едни вокали да стане песен съвсем добре ще дойде...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най - добрите композиции заслужено печелят.

 

Пак да кажа - лично на мен ми се щеше да се обади един кадърен рокабили стандарт или нещо hairy :hysterical: , но няма две мнения за посочените парчета.

 

Като човек с малко опит в издаването на диск с много автори, бих казал, че за да стане законно, предпоставка да се разпространява където и да било ( освен на лични участия), се пишат доста бумаги за пред М-во на културата.

Друг е въпросът, че ако се иска някакъв графичен дизайн на компилацията, отиваме в дизайн + подготовки за печат + печат +....1.70 + лв / бр. Това, разбира се, ако колегата Switched не извади дизайнерски способности, яка записвачка и нерви да принти стотици (искрено се надявам) бройки CD обложки :punk_guitar: Нашият обичан дедо Мони продаваше с благотворителна цел много як "домашен" албум на Дуботур преди година. Може пък да даде друг акъл :)

 

По-здрави на всички и успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята ми беше по-скоро диск свободен за разпространяване, но спонсориран от реклами (може да се отдели по цяла страница от книжката за всеки рекламодател например). Ако няма достатъчно интерес обаче ясно е, че няма смисъл. В такъв случай само трябва да решим какво да правим с двамата с най-много гласове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EDIT: Искате ли да направим CD с 5-те песни?

Въпросът е към авторите им и към всички останали.

 

1000% За :thumbs_up:

 

Доста щедро, аз съм за. Благодаря на всички гласували за Roba и Puk - и то е мое, хехех, наплесках го за 2-3 часа и записах некадърните вокали докато щерката спеше в другата стая, та затова са толкова зле, иначе не пея така :blush: То на крив водолаз водораслите му пречат, ама пък гледам, че и него сте харесали. Специално благодаря на rockmaniak за ценния глас и за това, че се наложи да пише трети пост заради моето парче:) И да помоля някой от Родопите да драсне някое текстче на този толкова напевен местен диалект, мисля че ще пасне за Roba, че без вокали верно е срамота. Записах това парче в Солища - на отсрещния баир на Гела след миналогодишното гайдарско надсвирване, може би съм успял да уловя някаква част от родопския въздух, въпреки че и това е записано за няколко часа.

 

 

:surprise::godbless:

Редактирано от sw1tched
правило за цитиране.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остана само двама автори да видят темата и да одобрят идеята, което предполагам ще стане скоро.

 

Основният проблем според мен ще са текстовете и вокалите, макар че се надявам да се намерят хора, които да докажат, че притесненията ми не са основателни.

 

Другото е преодолимо - дали ще намерим спонсори и колко няма да е решаващо, стига да не фалирам покрай всичките безплатни записи/смесване/мастеринг :greenangel::icon_shithappens:

Предвид нивото на музиката на финалистите, очаквам самото записване да мине безпроблемно, обработката няма да е проблем също.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на печелившите!

 

Парчетата са страхотни. Неведнъж съм ги слушал!

 

Поклон и поздравления към композиторите им (bow)

Конкурсът беше страхотен !

 

(internet panda hugs)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.