Jump to content
Българският форум за музиканти

Резултати от конкурса


sw1tched

Recommended Posts

Heafy - The Cure is a Shotgun

spaghetti - Cold Fusion

DYLGIQ - Roba

ultramega - Troubles

Lord Of Destruction - Lex Non Scripta

 

За останалите не знам дали да казвам, ако идеята е да има такива конкурси и занапред и те отново да са анонимни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря!

Ами ако авторите са съгласни, нека "си признаят" ;)

 

п.п. Забравих да отбележа, аз съм автора на Sword & Many Lives...

Редактирано от edgecrusher
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Позволявам си да сложа линк тук към една тема в Търсят се музиканти.

За Troubles на Ultramega ни трябват няколко мъже вокалисти ( 3ма ще е идеално), там съм написала каква е идеята.

Имам горе долу представа кои от колегите, които познавам биха се справили добре в този стил (фънк/соул).

Но тъй като не познавам всички вокалисти във форума се надявам тези, които мислят, че могат да се справят и искат да помогнат да ми пишат за повече информация.

Благодарим ви!thumbup.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lex Non Scripta е записана и вече работя по микса. Благодарности на Lord Of Destruction, че толкова добре се бе подготвил - записахме 2 ритъм китари, бас + бас соло за по-малко от час, което рядко се случва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам вокал и барабанист-ако е необходимо, но не знам колко време ще им отнеме за да се подготвят.

Ще държа в течение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Барабаните ще са чрез midi. Вокала не е задължителен, но щом имаш чудесно. Баса и китарите, кога ще ги запишем? Ако имаш подходящ интерфейс и предпочиташ сам да ги запишеш също е ок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.