Jump to content
Българският форум за музиканти

Гласувайте за най-добрите солови проекти [2 от 2]


sw1tched

  

76 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Поради технически причини разделям гласуването в две теми. Гласовете от миналата (общата) тема няма да се зачитат, моля гласувайте отново.

 

Гласуването ще продължава от 11-ти до 25-ти Септември. Разрешено е гласуването за повече от една песен и изпълнител. Печели песента с най-много гласове.

 

Свалете Архив 2 от 2 [Download]

:rockon:

 

информация за конкурса

 

Моля ако знаете чия е дадена песен, да не го споменавате. Имената на авторите ще разберете след гласуването.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гласувах, ще ми е интересно кои песни ще избере аудиторията.

Поздравления за sw1tched за инициативата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Respect indeed!!! :godbless:

 

Доста интересни неща имаше и бая се напънах да огранича избора си...

Все пак се наложи да гласувам за цели 5 композиции (общо за двете анкети), защото определено авторите им заслужават.

 

Успех на всички! :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като напомняне:

Една леека поправка, могат да гласуват само хора, които са в група members. В тази група се влиза след 50 поста във форума или ако сте се регистрирали преди март тази година.

От март всички новопритети потребители са в група newbies и след като напишат 50 поста, които не са в коша - автоматично преминават в група members. Така, че който иска да се регистрира само за да гласува - да се откаже.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да напомня, че организаторът на инициативата е и МОДЕРАТОР във форима и може да извади от класацията хора, които се опитват да хитруват на дребно.

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам, че се намериха доста хора гласували за една конкретна песен...немалко от които с по няма и 20 мнения. Около 5-6 гласа към този момент са много спорни, защото от една страна са регистрирани преди да стане дума за конкурса, но от друга гласуването е за членове на форума, а 10-ина поста в раздел 'Борса' според мен не те прави пълноправен член на един форум.

 

Няма да дисквалифицирам песента в конкретните обстоятелства, както и нямам нищо против тя да спечели, но продължавам да следя кой гласува и към края 5-те песни с най-много гласове ще подлежат на допълнителна проверка и е възможно да отпаднат някои гласове.

 

Моля да не правите опити да хитрувате и още повече да не се опитвате да натапяте авторите на други песни, като регистрирате акаунти и гласувате за тях. Ако го направите ще ви разкрием и ще има наказания.

  • Like 4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Разрешено е гласуването за повече от една песен и изпълнител. Печели песента с най-много гласове...

 

За съжаление след отбелязан 1 глас от моя страна, анкетата ми остава неактивна, със системно съобщение : Вече си гласувал в анкетата.

 

Или не съм разбрал правилно? :)

 

И, разбира се, има много сериозни хави в селекцията - и 1 и в 2. :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Избират се няколко песни като натиснеш на съответните квадратчета преди да изпратиш гласа си. Не ти ли излезнаха така?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, точно така излязоха, но не се усетих и кликнах на "Гласувай" след първата отметка, която нанесох. Което значи, че съм пропуснал възможността да гласувам едновременно за повече от една песен :) Моя грешка :blush:

Следя конкурса с искрен интерес, има много добри неща. Малко минорен е - тежко и тягостно :rocker:

Но има и изключения. За всеки вкус по нещо :bravo:

Успех на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз гласувах само за роба. Между другото по стила на свирене мисля, че познах кой е автора на парчето.

Направи ми впечатление, че някои от парчетата са направо трагични. Толкова ли няма хора дето да измислят нещо хубаво.

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.