Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

Владо,поздравления и много честито!! :D

 

Gerlitz Revelator!Екзотична класика 2 в 1.Изпитвам възторг,когато на нашего брата се случват такива работи!Очаквам и разкази по повода!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Фактори и Стагове за лява ръка - много. Пък и какво ако не е предвидена да е за лява ръка ? Не може ли просто "рогата" и да са симетрични :happy: ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз не разбирам, но предполагам, че има разни разлики. Като и обръщам струните, няма ли дебелита да не се поберат в улеите на малките струни, и да не шават малките струни в големите улеи. За тремоло да не говорим, но аз искам "моята!" китара да няма.

 

Иначе по темата:честито ctpact, много хубава изглежда китарата, някакъв Deluxe модел ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Представям ви новото произведение на Ники (Nikifena).

 

30412234215.jpg

 

По - голяма снимка ТУК

 

Овърдрайв/ Буустър

 

Не мога да го нахваля. Прави звука по - топъл, много близък до ламповия такъв. Не знам дали е възможно, но ми се струва, че подобрява и динамиката.

 

Страхотен, сега вече мога да изкарам всичко от бруталистичен метъл до мекичък блуз само с тази играчка и Ibanez SD9. За тона няма да говоря... Имам чувството, че съм си купил нов усилвател, флажолетите изскачат направо сами.

 

Абе, Ники се е надминал, според мен няма Бос, който да е на нивото на този ефект, както и почти нито един друг фабричен драйв педал. Освен това Ники май спомена, че е възможно да се слагат различни диоди. Моят е с много лек драйв, защото това ми трябваше, но майстора каза, че по принцип можел да се направи за много кривоч :godbless:

Редактирано от fLiSk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление няма как, в момента нямам софтуер за записи, а и съм с много кофти микрофон. Ще пробвам скоро да наредя нещо, защото вече много семпли на много неща ми искат. :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.