Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

Добре дошел !

 

Препоръчвам ти да си направиш AnalogMan mod - струва 12 долара, но ако си в БГ мисля че с моето упътване и нечия опитна ръка и магазин Млад Техник наблизо ще стане по-евтино.

 

Но определено мод-а го превръща от един среден корус в един страхотен (+ втората позиция на стерео моуд-а се превръща в много странен ефект, малко подобен на вибрато, малко на някакъв детюн, който е много гот).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз го използвам точно както си е и го намирам за уникално добър хорус, във вида в който е. В никакъв случай не бих го модифицирал, мода води до по ясен тон и повече високи, което по принцип е супер, но за мен чара на този хорус е точно в старомодния, мърляв и не хайфи звук. Иначе го използвам само във стерео режима, не мисля, че някога съм виждал друг педал, който да извади точно този звук.

 

Честито за придобивката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааа, ти беше споменал, вярно :D На мен оригиналния му звук ми дойде много "мърляв" както каза, прекалено за това, което търсех. Пък и след като Боби е сменил CE-5 за този, може и да търси точно мърлявия, по-завалян звук.

 

Понякога забравям, че е въпрос на вкус :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, не, няма нищо лошо човек да си знае опциите, ако търсим як готин хорус саунд, е чудесно да се сменят няколко леви чарка, с качествени такива ( а те модовете са най вече това ), ама аз съм си малко странен що се отнася до този педал.

Но трябва да уточня, че използвам хоруса само във втория режи (дитюнинг), който е ултра странен и въобще не мисля, че Бос са имали за цел да го постигнат. По скоро мисля, че дефекта е станал ефект :cheers2: . А там, загубата на високи ( без мода ) ми идва супер, саунда е брутален

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дойде и моя ред да се похваля :excl:

Ibanez RG7620 закупена от съфорумника ни niki_jem, за което му благодаря горещо :D

Ibanez

Всичко, което желая от една китара.

Много съм доволен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!

Китарката изглежда много пазена(носят се слухове, че боята на RG-тата пада само докато я погледнеш :D )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@flisk & kolio_k

 

Ми мене така ефекта ме кефи супер много. Не бих правил мод без да чуя моднат, да си призная. А и няма кой да ми го направи. Не съм в БГ и съм много зле със поенето... Иначе е много як и ме кефи че е със истинско стерео, а не като днешните, единия да е с чист канал (то и тоя може), ма не разбирам защо му е на човек това?

Мисля сега да взема един Японски и да ги сравня и да си запазя по-якия. Но тоя много ме радва. Това бяха най-добрите 22 евро които съм инвестирал, като съотношение цена/какво получаваш :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МУАААААААХАХАХАХАХААААА, плачете, съседи!!! ;)

 

13764_1182296475030_1156748738_30468056_552281_n.jpg

 

Благодарение на Пако, след кратък тест се ощастливих с горната дреболийка. :) Засега съм много ентусиазиран! :surprise:

 

ПП. Без известна изненада двес установих, че Beringer и Marshall не се смесват добре... :secret:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^I hate you, I really do.

 

Шегувам се гадното е, че не е лампов, въпреки, че доста хора казват, че се доближавал до тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ За не-ламБов си е бонбонче, пък и сумата си я биваше. :surprise:

Много `арен драйв-канал, шъ знаете. :secret:

 

ПП. И вградения ревърб много `арен! ;)

Редактирано от Jorko_Beliata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е прекалено ново, но едва днес се сдобих най-накрая и с твърд кейс, което завършва линията китара-сетъп-твърд кейс:

 

fender.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.