Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

Това е от малкото ефекти, които винаги съм искал да имам, въпреки че по принцип съм противник на свиренето с тонове ефекти. Някой ден се надявам да имам излишни пари и да си купя такъв. Да ти е честит между другото! Колко жълтици е това нещо?

 

 

$78 + shipping

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

От скоро имам доста нови неща :DКитарата (ESP Ltd FX-260) която пристигна скоро от Юнайтед Стейтс :whistle: , готин Колан Dunlop с Earni Ball Super locks, нови D'Addario 13-56 (с които китарата шъ звучи кът жикотну) , Behringer CS100 който купих от съфорумника Fenix (Боби) , и старите приятели EH Metal Muff , Roland CUBE 15X , и най-важното перце Dunlop 1.5mm (без което нищо от гореспоменатите не може) ;) . Наистина съм много доволен само че на китарата и трябва един по-хубав сетъп който в най-скоро време ще бъде факт. Поздрави от мен (най-щастливия човек на планетата) :( Рок он !!!

А да ти е честито всичко на куп!! :Д перцето кърти отвсякъде!!! и китарата не е лоша.

:D !!Rock on :ok:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Seymour Duncan TB-4 JB Trembucker. Импеданс 17.5 KOhm. И пикгард за страт с един двоен адаптер. Звучи убийствено. Да живее Guitar Parts Resource.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От скоро имам доста нови неща :cheers:Китарата (ESP Ltd FX-260) която пристигна скоро от Юнайтед Стейтс :cheers2: , готин Колан Dunlop с Earni Ball Super locks, нови D'Addario 13-56 (с които китарата шъ звучи кът жикотну) , Behringer CS100 който купих от съфорумника Fenix (Боби) , и старите приятели EH Metal Muff , Roland CUBE 15X , и най-важното перце Dunlop 1.5mm (без което нищо от гореспоменатите не може) :cheers2: . Наистина съм много доволен само че на китарата и трябва един по-хубав сетъп който в най-скоро време ще бъде факт. Поздрави от мен (най-щастливия човек на планетата) :hysterical: Рок он !!!

Aй леле.Черна завист (в границите на нормалното, разбира се :cheers:).Яка свирня да пада.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито,що да остаряваме,Страта е вечен !(както и Гибсън)

 

Мерси. Ами ако до преди само няколко години някой ми беше казал, че ще си купя Фендер, бих му се изсмял. Но ето, че годинките се трупат и постепенно станах фен на марката. (а Гибсъните си ги почитам още от малък :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито. Още един Гарланд... Колко е далече времето когато и аз ще се похваля с едно от същото :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.